Хіти тижня. "Корабельна сосна" ще не була справжнім дном: "Слуга" Мотовиловець підняв руку на нардепку Іонову

Партія "ЄС" вимагає від Мотовиловця принести вибачення за застосування фізичної сили стосовно Марії Іонової.

«ЄС» вимагає відсторонити «слугу» Мотовиловця від засідань в Раді. Фото: Главком.

Фракція «Європейська Солідарність» глибоко обурена агресивною поведінкою «слуги народу» Андрія Мотовиловця, який сьогодні у сесійній залі дозволив собі підняти руку на народну депутатку Марію Іонову. Про це повідомляє прес-служба партії, передають Патріоти України.

«Попри заклик «Європейської Солідарності» та звернення Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова представник монобільшості не знайшов у собі мужності принести вибачення за свою ганебну поведінку. Очевидно, що приниження своїх жінок-депутаток, яке спостерігала вся країна з Миколаєва – це ще не дно. Дно – це застосувати силу до народної депутатки і удати, ніби нічого не сталося», - йдеться у повідомленні.

Партія вимагає від Мотовиловця принести вибачення за застосування фізичної сили у Верховній Раді стосовно Марії Іонової. «Причина такої поведінки цілком очевидна – активна позиція фракції «Європейська Солідарність», яка викликає агресивний спротив представників нової влади. Вимагаємо від народного депутата з фракції «Слуга народу» Андрія Мотовиловця принести вибачення за застосування фізичної сили у Верховній Раді стосовно Марії Іонової. Ми також вимагаємо винести на розгляд регламентного комітету Верховної Ради питання про відсторонення депутата Мотовиловця від участі в засіданнях на 2-3 тижні», - підкреслили в партії.

Нардеп розповів, скільки коштує утримання державної дачі, куди переїхав Зеленський (документ)

середа, 12 серпень 2020, 12:45

Своїх власних тисяч квадратних метрів житла Зеленським виявилося замало і вони вирішили мешкати за народні гроші. "Когось це шокує, хтось скаже - я так і знав. Але справи наступні, дорогі українці. Президент Зеленський, який, згідно з його відкритою е-...

"Скидати Лукашенка йому не з руки, залишати теж недобре": Гордон розповів про величезну ненависть Путіна до Бацьки

середа, 12 серпень 2020, 12:30

Журналіст звернув увагу на два варіанти білоруського сценарію, які можуть бути вигідні президенту РФ. Український журналіст Дмитро Гордон вважає, що президент Росії Володимир Путін ненавидить білоруського главу Олександра Лукашенка, через те, що він по...