"Розуміння того, що слова Володіна - це не якась там публіцистична загроза, що це не пропаганда, а попередження, в Києві є повністю відсутнім.
Володін – не телеведучий і не рядовий депутат декоративного російського парламенту. Він - один з архітекторів путінської системи і член Ради безпеки Росії. Остання нарада постійних членів цього органу, який і ухвалює рішення з принципових питань російської політики, відбулася 25 листопада. У переліку учасників наради прізвище Володіна стоїть першим, хоча це і не відповідає порядку російського алфавіту. Зате відповідає кремлівській "табелі про ранги".
Головною темою цієї наради була ситуація на південному сході України. І те, що другий за рангом після Путіна учасник дискусії за кілька днів після її проведення говорить про вихід зі складу України низки областей - свідоцтво того, що рішення про такий вихід вже є ухваленим і список областей, які повинні бути приєднані до окупованих районах Донбасу, вже складений. Залишилося тільки дочекатися "нормандської зустрічі" і продемонструвати "неконструктивність" Зеленського.
При цьому абсолютно не важливо, як сам Зеленський на зустрічі буде себе поводити. Переговори з ним - всього лише можливість для легітимізації подальшої агресії. На "зустрічі чотирьох" Путін буде демонструвати західним партнерам непоступливість Зеленського - навіть якщо Зеленський буде максимально поступатися. А на зустрічі удвох пригрозить колезі фізичною ліквідацією, якщо Зеленський надумає перешкодити окупації Сходу. Ну а потім буде готуватися до здійснення рішень свого Радбезу.
Якби слова Володіна були б сприйняті адекватно, український президент мав би зайнятися зміцненням рубежів на сході країни, посиленням позицій спецслужб в таких містах, як Одеса, Харків і Маріуполь, вигнанням зі свого оточення людей, які розповідають йому небилиці про можливість домовитися з Путіним. Але, звичайно, нічого цього не буде. Все закінчиться змаганням на жорстку відповідь Володіну і втратою нових територій".
Промовистим індикатором впливу погроз Путіна вдарити по США, Великобританії та Франції за дозвіл запускати їхні ракети по території рф, стала реакція фінансових бірж Європи та США: Зростання ділової активності триває. На тлі атаки Росії балістичною рак...
Колишній канцлер Німеччини Ангела Меркель під час свого перебування на посаді намагалася перешкодити прагненню України швидко приєднатися до НАТО, адже боялася військової відповіді з боку російського диктатора Володимира Путіна. Про це вона розповіла у...