Хіти тижня. Невтішні дані для Зе-команди: Стало відомо, скільки українців не довіряють президенту України

Президенту Володимиру Зеленському на сьогодні не довіряють 50% громадян. Про це заявила голова правління Українського інституту соціальних досліджень ім. О. Яременка Ольга Балакірєва на прес-конференції, коментуючи результати соціологічного дослідження, проведеного центром "Соціальний моніторинг" 10-19 червня, передають Патріоти України.

За її словами, результати опитування показали, що баланс довіри до всіх органів влади знизився. Балакірєва зазначила, що у Зеленського "тривалий час після обрання тримався позитивний баланс довіри. Ситуація почала змінюватися в січні, і, як ви бачите, вже на тлі коронавірусу наші останні виміри, які були в травні й червні, показали зміну цього балансу, і зараз баланс довіри негативний". Вона повідомила, що на сьогодні Зеленському повністю довіряють 13% респондентів, скоріше довіряють 28,3%, скоріше не довіряють 25,4% і цілком не довіряють 24,8% опитаних.

"Отже, на сьогодні 50% населення не довіряють президенту Зеленському", - підкреслила Балакірєва. Вона зауважила, що "це такий дуже важливий дзвіночок". На думку експерта, Зеленський зараз вже повторює "шлях попередніх президентів з точки зору суттєвого зниження рівня довіри після року" правління. Також Балакірєва наголосила, що ще гірша ситуація стосовно довіри громадян до Кабінету міністрів, в якого баланс довіри мінус 54,3%; до Верховної Ради - мінус 55,4; до Нацбанку - мінус 44,5%.

Крім того, опитування показало негативний баланс довіри до СБУ, Національної поліції, до прокуратури, ДБР і НАБУ. Натомість, за словами Балакірєвої, Збройні сили традиційно залишаються з позитивним балансом довіри - їм не довіряють близько 30% опитаних, а довіряють більш як 60%, отже є 32% - позитивний баланс довіри.

Разом з тим Балакірєва наголосила, що переважна більшість опитаних вважають недоцільним проведення дострокових виборів президента України, хоча кількість таких громадян з грудня 2019 року зросла з 17% до 27%. За її словами, також зросла кількість прихильників дострокових виборів до парламенту - з 23% до 31%. "Хоча загальний баланс все ж таки свідчить про недоцільність проведення дострокових виборів, люди не хочуть знову втягуватися в політичні перегони парламентських чи президентських виборів", - підсумувала Балакірєва.

Під час дослідження 10-19 червня 2020 року методом особистого інтерв'ю за місцем проживання респондента було опитано 3037 осіб у всіх регіонах України, крім окупованих територій Луганської та Донецької областей і Криму. Похибка вибірки становить 1,1-1,9%.

Пекін втер носа Москві: Китай запустив серійне виробництво винищувача п'ятого покоління J-20B

вівторок, 14 липень 2020, 21:23

Росія, котрі донедавна вважалась технічним спонсором Піднебесної досі не може налагодити серійний випуск літаків п'ятого покоління. Про США годі й казати. Розпочалось серійне виробництво китайського багатоцільового літака J-20B п’ятого покоління (за за...

"Слуги" догрались: Львівська облрада проведе позачергове засідання під стінами Верховної Ради через проросійський мовний закон партії Зеленського

вівторок, 14 липень 2020, 20:39

Проукраїнські сили отримали потужний сигнал дати бій провідникам "руского міра" в Україні у такому чутливому питанні як мова. “Чому ми саме в цей день маємо бути біля Верховної Ради України? Бо 17.07.2020, на вимогу партії “Слуга народу” у парламенті р...