Хіти тижня. Росія "закриває" питання: Експерти дали невтішний прогноз щодо долі Криму

Україна дійсно може нав'язати Кремлю переговори по відновленню поставок води на територію Криму в обмін на поступки, однак в команді президента немає кадрів, які могли б зайнятися таким питанням.

Одним з можливих сценаріїв вирішення "водного питання" для Криму можуть стати переговори між Україною і Росією, повідомляють Патріоти України.

Україна дійсно може нав'язати Кремлю переговори по відновленню поставок води на територію Криму в обмін на поступки. Наприклад, Київ ініціює початок переговорного процесу з Російською Федерацією по воді для Криму. У якості посередників залучаються представники ООН, ОБСЄ, лідери "Великої сімки". Основною умовою відкриття дамби є, наприклад, вихід з Криму російських військових формувань. Після згортання і виведення певних військових баз, з боку України подається певна кількість кубометрів дніпровської води.

Тим самим ми демонструємо світовій спільноті, що готові вирішувати проблему гуманітарної катастрофи кримського населення. Крім того, ми нав'язуємо Кремлю тривалий переговорний процес, де головну роль віддаємо вітчизняної дипломатії. Втім, на думку експерта, не варто чекати такого діалогу.

"Питання (статусу, - ред.) Криму вже внесено до нової редакції російської Конституції, для них воно закрите", - говорить Директор Інституту зовнішньополітичних досліджень Григорій Перепелиця.

Колишній представник президента України в АР Крим Борис Бабін, в свою чергу, не виключає варіант переговорів із залученням міжнародного арбітра. Але попереджає, що в команді президента немає досвідчених кадрів, які могли б зайнятися організацією таких переговорів.

Джерело: Апостроф

Агентів "Хунти" в Барнаулі Путіну замало: ФСБ Росії за звинуваченням у шпигунстві затримала "с поличным" консула України в Петербурзі

субота, 17 квітень 2021, 10:18

Сьогодні, 17 квітня, ФСБ Росії повідомила про затримання на гарячому в Санкт-Петербурзі українського консула Олександра Соснюка. За твердженням «чекістів» Путіна, дипломат отримував від громадянина РФ закриту інформацію з бази МВС, зазначають Патріоти ...

​«Шкурный интерес» переважив «Величие»: Пропагандистка «Первого канала» звинуватила владу РФ у брехні через те, що не змогла повернутись з Туреччини в рідний Мордор

субота, 17 квітень 2021, 10:06

Телеведуча програми «Время» на російському «Первом канале» Катерина Андрєєва звинуватила владу Росії у брехні через те, що не змогла вилетіти з Туреччини нібито в зв'язку з новими карантинними заходами. Про це вона розповіла в своїх Instagram Stories, ...