Хіти тижня. ​Заробляє, сидячи в Раді: Спливли фото цікавого листування "слуги народу"

5 лютого на засіданні Верховної Ради депутати від партії "Слуга народу" Людмилу Марченко помітили за бізнес-листуванням, передають Патріоти України.

Журналісти сфотографували екран телефону нардепа, яка вела комерційне листування, поєднуючи депутатську діяльність з бізнесом.

На фото зафіксована оплата нардепом комунальних послуг, що поставляються тернопільському ресторану "Бограч", а також листування з одним з його менеджерів.

Також кореспонденту вдалося зафіксувати список чатів Марченко. Серед них є робочі чати ресторану - "Бограч - КАСА" і "Показники - Бограч". Виходячи з присутності Марченко в цих чатах можна зробити висновок, що народний депутат бере участь в управлінні закладом.

На фото зафіксовано листування Марченко з одним з менеджерів ресторану Настею К., в якій депутат обговорює комерційні питання діяльності ресторану.

В одному з листувань йшла така розмова:

  • Марченко: А чому рахунок на мене? Я ж не ПП
  • Настя К.: Має бути на Марченко Івана?
  • Марченко: Настюш, я депутат. Я не проводжу ніякої комерційної діяльності. ФОП Марченко Іван. Відповідно до закону всі робимо. Я зараз оплачу, щоб ти ще раз не їхала, а ти передзвони і скажи, щоб закрили платника Івана.

Відзначають, що в листуванні з Марченко Настя К. відправляла їй фотографії рахунків за комунальні послуги, надані ресторану "Бограч". Це може свідчити про те, що Марченко безпосередньо залучена в комерційну діяльність ресторану і може отримувати від цього прибуток. Марченко провела оплату за комунальними рахунками на суму в 10 тисяч 230 гривень.

Під "ФОП Марченко Іван" швидше за все мається на увазі чоловік Людмили - Іван Олександрович Марченко. Він зареєстрований як фізична особа-підприємець за адресою вулиця Володимира Великого, 9 в Тернополі. Ресторан "Бограч" розташований за тією ж адресою.

Як випливає з OpenDataBot, раніше у Людмили Марченко був відкритий ФОП з видом діяльності "діяльність послуг ресторанів". 5 серпня, після обрання народним депутатом, нардеп закрила ФОП.

При цьому, в декларації Марченко зазначено, що за 2018 рік вона отримала 101 720 гривень доходу від здійснення підприємницької діяльності.

Хіти тижня. "России предстоит длительная головная боль", - Шевцова

п’ятниця, 21 лютий 2020, 4:00

Америка завжди підігравала Росії. Не розуміючи того. Підігравала фактом свого існування в якості наймогутнішої держави і світового жандарма. І Росія мала привід для його стримування і виправдання свого мілітаризму і войовничого рику. Про це у своєму бл...

Хіти тижня. На охорону Зеленського в Омані з держбюджету витратили 74 тис. грн, - нардеп Гончаренко

п’ятниця, 21 лютий 2020, 1:00

На охорону президента Володимира Зеленського під час його поїздки в Оман було витрачено з державного бюджету 74 тисячі гривень. Про це нардеп від “Європейської Солідарності” Олексій Гончаренко написав у Telegram-каналі, передають Патріоти України. . З...