Американські ВМС офіційно ввели в бойову експлуатацію підводний човен USS Vermont? повідомляють Патріоти України з посиланням на Міністерство оборони США
"ВМС США 18 квітня 2020 року ввели в дію новий підводний човен USS Vermont (SSN 792), вже 19-тий атакуючий підводний корабель класу "Вірджинія", повідомили з Пентагону.
Попри те, що традиційна масова церемонія введення в експлуатацію була скасована через безпеку для здоров'я та карантинні обмеження, ВМС офіційним розпорядженням перевели корабель на бойову експлуатацію. Як уточнили в Пентагоні, офіційні урочистості за участі спонсорів, екіпажу й членів комісії щодо введення корабля в експлуатацію можуть бути проведені пізніше.
Командувач підводним флотом США віце-адмірал Деріл Кодл у цьому зв'язку заявив, що введення підводного човна на бойову службу відзначає "нову фазу домінування" Америки у світі з метою стримування, захисту й переваги США і союзників на основі встановленого міжнародного порядку.
Субмарина має довжину 114 метрів, здатна занурюватися на глибину понад 240 метром і рухатися на швидкості понад 45 км на годину в підводному положенні.
Командувач підводним флотом США віце-адмірал Деріл Кодл у цьому зв'язку заявив, що введення USS Vermont на бойову службу відзначає "нову фазу домінування" Америки у світі з метою стримування, захисту й переваги Сполучених Штатів і союзників на основі встановленого міжнародного порядку.
Нагадаємо, підводні човни США класу "Вірджинія" мають на озброєнні крилаті ракети з ядерним озброєнням. Як зазначають в американських ВМС, ця підводна військово-морська платформа є сучасною розробкою та має найновіші технології систем збору інформації, розвідки й системи озброєння.
На ескалацію у війні проти України російського диктатора Володимира Путіна штовхають двоє представників його близького оточення. Йдеться про першого заступника голови адміністрації президента РФ Сергія Кірієнка та колишнього секретаря російського Радбе...
Відправлення солдатів з КНДР у Росію є певною навчально-тренувальною місією: війська Північної Кореї не мають досвіду ведення бойових дій, а тут Пхеньяну видалася можливість оцінити рівень своєї армії у бойових умовах та навчити їх. Натомість Росія отр...