
Ведуча ток-шоу "Право на владу" на "1+1" Наталія Мосейчук під час ефіру не стримала емоцій і обізвала "ботами" користувачів Facebook, зазначають Патріоти України. Вона звернулася до тих, хто обурювався її непрофесійною поведінкою у програмі за участі президента Петра Порошенка.
Своєю поведінкою Мосейчук викликала гнів у мережі. У зв'язку з чим користувачі Facebook оголосили флешмоб #янебот. Пані просто не усвідомлює, що хтось може мати політичні переконання не за гроші.

"Жах ... Днище яке ... Раша Тудей відпочиває. Скабєєва, затамувавши подих, конспектує біля екрану, Кисельов записує на VHS", — написав Павло Кашчук.
Журналістка Інна Білецька відповіла ведучій ток-шоу: "Пані Мосейчук відчула, що її особиста перемога вже близько і тепер дуже обурюється реакціями у Facebook, називаючи всіх, хто її критикує, ботами. Але я не бот, а ви, Мосейчук, не журналістка. І те, що ви робите — обслуговування, а не журналістика".
"Вимагаю Мосейчук-Скабєєву вибачитися перед українцями, які мають думку, відмінну від думки маріонетки... Я не бот, не порохобот, не ботоферма, як ви нас обізвали очі в очі в прямому ефірі "1+1", я не маю наміру виїздити з країни, як ви мені вказали... Це — моя країна, я тут народилася, ми її захистили, а ви її продали", — зазначила Вікторія Шевчук.
"Мосейчук назвала всіх незгодних ботами і побажала їм залишитися без роботи. Мене звуть Рибак Олена. Я киянка. 35 років. Викладач польської мови. І #янебот", — зазначила жителька Києва.
На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...
Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...