Український співак, композитор, лідер гурту "Юркеш" Юрко Юрченко, який у складі батальйону "Карпатська Січ" захищає Батьківщину зі зброєю в руках, згадав, як мало не загинув на фронті під ворожим обстрілом. Та ситуація назавжди дала зрозуміти музикантові, що боятися не можна, а поле бою треба сприймати як зчиайне робоче місце, передають Патріоти України.
Прощаючись із життям, Юрченко навіть встиг зробити селфі, припускаючи, що воно може стати останнім у його галереї. Але на щастя артисту та його товаришам по службі вдалося врятуватися. Про це він розповів в інтерв'ю в ефірі радіо"Промінь".
Під обстріл музикант потрапив разом зі своїм командиром, а також Сергієм Лойком – журналістом, письменником, автором роману "Аеропорт" про героїчні події оборони Донецького аеропорту.
"Постійно виникають такі історії. Коли ти цілодобово перебуваєш під прицільним вогнем, ти сприймаєш це як даність. Коли ми вперше потрапили під обстріл, ми йшли з Володимиром, командиром мого батальйону, та Сергієм Лойком. Хтось нас здав, ми вийшли на поле і потрапили під обстріли. Я так швидко ніколи не бігав, і відразу зрозумів, навіщо каска. Падало все ближче і ближче, я вже попрощався з життям, зробив останнє фото. А поряд мій побратим каже: "Люди, ми зараз з вами знаходимося в кращому місці. Це велика для нас честь", – поділився артист.
Тоді ці слова видалися Юрченко дивними. Пізніше він зрозумів їхній зміст."Якщо людина заряджена на перемогу, вона вважає честю робити цю справу. Коли тобі страшно – ти стаєш тягарем для хлопців, цього не повинно бути. Це виважена, чітка позиція – розуміти, що це робота", – пояснив співак.
Виконавець усвідомлює, що життя бійця на фронті може обірватися будь-якої хвилини, тому постійно відчувати страх і тікати в надії уникнути обстрілу – справа марна.
"Насипають часто – і касетами, і фосфорами. Тікати від війни – дурна справа. Ніхто не знає, куди прилетить, а роботу треба робити, доставляти боєприпаси. Війна – це не тільки сидіти в окопах чи наступати. Це логістика, це якісь потрібні речі – навіть крем від комарів. У цьому процесі задіяно дуже багато людей. Все вже налагоджено і сьогодні працює, як годинник", – підкреслив Юрченко.
Жителі тимчасово захоплених військами Росії населених пунктів на Луганщини все частіше залишаються без житла та земельних ділянок. Окупанти "віджали" у регіоні ще 18 тисяч гектарів землі, яку вони самі ж визнали такою, що не має власників. Про це повід...
Співробітники Служби безпеки України викрили на Дніпропетровщині підприємство, що допомагало Росії будувати лабораторії, в яких ворог розробляє ядерну зброю. Про це йдеться на офіційному сайті Служби безпеки України, передають Патріоти України. За інфо...