
Дружина окупанта розповіла йому у телефонній розмові, що Збройні сили України завдали точних ударів по ворожих складах боєприпасів у тимчасово окупованому Донецьку. За її словами, на місці вибухів детонувало весь ранок, передають Патріоти України.
Аудіоперехоплення розмови опублікували у Головному управлінні розвідки 26 серпня. Дружина загарбника згадала про 4 вибухи.
"Ну о 4-й ранку влучили у склад БК між "Ашаном" і "Метро", з правого боку, трохи нижче траси. Там же ангари стояли якийсь час. А зараз там весь час був склад БК, там купа військових машин. Коротше, детонувало до 8 ранку. Там кілька прильотів було. Прильоти 4, напевно. Ну чітко били, прямо знали, куди б'ють", – розповіла жінка.Окупант помітно засмутився і підтвердив "Знали, куди б'ють".
Зазначимо, йдеться про вибухи 22 серпня. На складі окупантів спалахнула сильна пожежа, снаряди розліталися в різні боки.
Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...
Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...