Колона кемеровського СОБРу горіла дуже ефектно: У мережу виклали відео бою на мосту через річку Ірпінь 25 лютого

У мережі показали унікальне відео з наслідками бою на Київщині на самому початку повномасштабного вторгнення. Тоді, 25 лютого, при спробі проїхати по мосту через річку Ірпінь у Гостомелі було знищено колону російської бронетехніки. На кадрах, знятих жителем Гостомеля Анатолієм Бурбезою з балкону власної квартири, видно як горять та детонують російські БМП та кунги. Раніше відео не публікувалося, зазначають Патріоти України.

Як написав сам автор, судячи з документів, знайдених у одній зі вцілілих машин, українські воїни спопелили у Гостомелі колону кемеровського СОБР. "Знято воно (відео. - Ред.) було з балкону дома, о 8.35, 25 лютого 2022 року. Гостомель. Міст на Киів через Пущу. Розбили наші хлопці кемеровський омон вщент. Палало довго та яскраво. Частина даже втікла, є відос як тікають.. Був знайденний документ у вцілілій машині на имя сержант Ванькін", – написав Бурбеза.

Того дня, 25 лютого 2022 року, на другий день повномасштабного вторгнення РФ в Україну, колона російської Росгвардії, у яку входив зведений загін СОБР та ОМОН з Кемеровської області зайшли з території Білорусі на територію України і прямували в напрямку Києва для штурму української столиці. В районі Гостомеля рух окупантів зупинили героїчні українські воїни, які спалили колону російської бронетехніки.

За даними російських ЗМІ, тоді було знищено щонайменше 42 співробітники СОБР з Кемеровської області, серед яких - очільник загону СОБР Костянтин Огій з позивним "Абат", також за кілька днів після знищення колони у Росгвардії серед загиблих називали прізвища "Мурзін" та "Шлегель".

На момент оприлюднення інформації про мінімальні втрати кемеровського СОБР про кількість загиблих серед російських омонівців нічого не було відомо.

"Якби був інтерес": Професор Айзенберг назвав умову, за якої б Китай виступав за негайне завершення російсько-української війни

п’ятниця, 24 січень 2025, 6:44

Професор Мангеттенського університету Ігор Айзенберг вважає, що лідер Китаю Сі Цзіньпін бажав би завершення російсько-української війни, якби від цього страждали китайські економічні інтереси. Таку думку він висловив в етері Еспресо, передають Патріоти...

"Не вистачає ресурсів": Історик з Гарварду пояснив, чому поточна геополітична ситуація гірша, ніж під час Холодної війни.

п’ятниця, 24 січень 2025, 6:22

Наразі у світі є тенденції до ескалації, оскільки настала перехідна стадія: фактично кінець стабільності, яка існувала з кінця Другої світової війни. Про це в інтервʼю «Главкому» заявив історик Гарвардського університету Сергій Плохій. Як пояснює науко...