Коли в Україні закінчаться активні бойові дії: Екс-генерал НАТО озвучив прогноз

Колишній генерал Бундесверу і НАТО Ганс-Лотар Домрезе вважає, що у період між лютим і травнем 2022 року у війні Росії проти України настане певний застій, коли обидві сторони усвідомлюють безглуздість подальших бойових дій, передають Патріоти України.

А вже на початку літа обидві сторони укладуть перемир'я про припинення вогню. Про це він сказав в інтерв'ю виданню Berliner Zeitung. При цьому екс-генерал зазначив, що навіть при такому розкладі це не означає мир на тривалий час.

Перемир'я означає: "ми припиняємо стріляти". Переговори, найімовірніше, затягнуться надовго, крім того, потрібен посередник: можливо, генеральний секретар ООН Гутерріш, президент Туреччини Ердоган або прем'єр-міністр Індії Моді – хоча їхньої участі ніхто не нав'язує – зазначив Домрезе.

На його думку, досягнення рішення можливе лише за умови, якщо воно буде прийнятним для обох сторін. Одним з таких компромісів генерал вважає "відмову Зеленського від вимоги негайної реінтеграції Криму та інших окупованих Росією територій".

Протягом 2024 року Україна у 8 разів збільшила виробництво крилатих ракет: Міністр Сметанін про прогрес у виготовленні озброєнь

субота, 12 квітень 2025, 8:06

Міністерство стратегічної промисловості звітує про збільшення виробництва крилатих ракет в Україні у вісім разів у 2024 році порівняно з попереднім роком. Також суттєво збільшився випуск далекобійних дронів і загальний обсяг озброєнь, виготовлених у ме...

На концерті Кобзона тримається аншлаг, висока утилізація автотехніки: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 12 квітня

субота, 12 квітень 2025, 7:40

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 12.04.25 орієнтовно склали: