Другий у серії таких фрегатів під назвою Hsinchu був на днях спущений на воду. На цій церемонії було присутнє усе воєнно-політичне керівництво Тайваню, пише портал South China Morning Post.
Велике водозаміщення при скромному наборі озброєння пояснюється тим, що фрегат берегової охорони Chiayi має виконувати у випадку потреби функції шпитального судна при виконанні гуманітарних функцій, а у воєнний час – виступати "плавучим аеродромом" для протичовнових гвинтокрилів.
Врешті, "масивність" потрібна фрегату берегової охорони Hsinchu для того, щоб бути ефективним при "гібридних зіткненнях" та успішно витісняти рибальські судна та земснаряди, котрі комуністичний Китай використовує у конфлікті за тліючому конфлікті за острови Спратлі.
За виконання таких місій Chiayi також оснащений водометами високого тиску, для відповідного впливу на судна опонентів.
Сили оборони України контролюють село Багатир та напередодні провели там успішну контратаку, відкинувши російських військових на південь від населеного пункту. Про це в ефірі телемарафону сказав речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Хорти...
Міністерство оборони України допустило до експлуатації новий мобільний вогнеметний ударний комплекс KRAMPUS українського виробництва, призначений для виконання штурмових та оборонних завдань. Про це повідомила пресслужба Міноборони, передають Патріоти ...