"Голова австрійської нафтогазової компанії OMV Раян Зеле заявив, що компанія-операторка "Північного потоку-2" збирається завершити його будівництво до кінця 2020-го - початку 2021 року", - пише у своєму блозі Віталій Портников, передають Патріоти України, і продовжує:
"При цьому Зеле (його компанія – європейська партнерка кремлівського проєкту) зазначив, що точних термінів завершення будівництва він не знає.
І сказав правду: зараз ніхто не знає, коли завершать будівництво "Північного потоку – 2" і чи завершать узагалі. Судно-трубоукладач "Академік Черський", яке повинно було добудувати газопровід, після запровадження американських санкцій проти західних компаній – учасниць путінської авантюри не допливло до місця своєї можливої роботи. Воно взяло курс у зворотному до мети напрямку – до порту Находка, де й перебувало до відплиття в Балтійське море. При цьому ми навіть не знаємо до кінця, чи дійсно судно "Академік Черський" можуть задіяти для будівництва трубопроводу або ж це черговий блеф Кремля.
Ситуація для "Північного потоку – 2" ускладнюється ще й тим, що за умов різкого падіння попиту на енергоносії виникає питання доцільності існування альтернативного маршруту доставки газу до Європи. І зменшується інтерес до продовження будівництва в західних лобістів кремлівських інтересів.
А це означає, що Росія ще довго перебуватиме в безпосередній залежності від транзиту українською газотранспортною системою. З одного боку, із цього випливає, що Кремль не може дозволити собі велику війну на українській території з побоювань знищити газопровід і можливості для прибутку "Газпрому". З іншого – те, що Москва прагнутиме дестабілізувати внутрішню ситуацію в Україні, привести до влади в нашій країні слухняний уряд, який буде підпорядковуватися вимогам Кремля, а значить – інтересам "Газпрому".
Кожен день затримки із запуском "Північного потоку – 2" посилюватиме прагнення Кремля до цієї дестабілізації, збільшуватиме тиск на недосвідченого українського президента Володимира Зеленського та його оточення. Українцям варто готуватися до нової серйозної конфронтації із Кремлем, його розвідниками, дипломатами, диверсантами, пропагандистами й менеджерами "Газпрому". Хоча, якщо серйозно, все це одні й ті ж люди".
Відправлення солдатів з КНДР у Росію є певною навчально-тренувальною місією: війська Північної Кореї не мають досвіду ведення бойових дій, а тут Пхеньяну видалася можливість оцінити рівень своєї армії у бойових умовах та навчити їх. Натомість Росія отр...
На Донеччині окупанти змінюють тактику малих штурмових груп, і тепер атакують камікадзе. Про це в ефірі «Суспільне новини» розповів Юрій Сиротюк, головний сержант роти вогневої підтримки 5 окремої штурмової бригади, передають Патріоти України. За слова...