"Крим хотів бути з Росією": Борис Надєждін влаштував істерику під час етеру радіо "Свобода" (відео)

Не допущений до реєстрації кандидатом в президенти РФ 61-річний російський муніципальний депутат Борис Надєждін, який зараз намагається оскаржити рішення ЦВК країни у верховному суді, висловився щодо Криму. Під час обговорення цього питання в етері російської служби радіо "Свобода" у політика сталася сварка з ведучою Оленою Риковцевою, передають Патріоти України.

Спершу Надєждін став стверджувати, що на референдумі 1 грудня 1991 року більшість жителів Криму нібито не проголосувала за незалежність України. Коли ведуча, спираючись на відкриті дані, стала йому заперечувати - а тоді, нагадаємо, в Криму проголосували за незалежність 54% з тих, хто прийшов на вибори, у Севастополі - 57%, - Надєждін став наполягати на тому, що частку прихильників української незалежності серед кримчан слід брати з усього населення, а не з учасників референдуму.

У відповідь Риковцева стала наполягати, що в такому випадку за такою ж системою можна оцінювати й результати кримського "референдуму" 2014 року. "Ви повинні будете зменшити цифру, якщо ви почнете відштовхуватися від явки. Ну, правда ж?" - сказала вона.

"Я кажу факт: факт полягає в тому, що в Донецьку, Луганську, Києві, Львові, Рівному більша частина населення проголосувала за незалежність. А в Криму - ні. Крапка. Все, давайте не будемо сперечатися", - продовжив натомість Надєждін. "Крим увійшов у 2014 році до складу Росії абсолютно спокійно, радісно й без усяких кровей. Нічого там не було. Просто так увійшли й усе", - заявив він.

"Точно так він би лишився у складі України, якби його не натравили (не налаштували, - ред.)", - заперечила йому ведуча. "Лєна! Лєна!" - став підвищувати тон голосу Надєждін.

"Говорили про українську кризу": Спецпредставник Китаю розпочав європейське турне з Росії

неділя, 3 березень 2024, 23:54

Переговори будуть єдиним способом припинити бойові дії в Україні. Про це за результатами переговорів спеціального представника уряду Китаю з питань Євразії Лі Хуея і заступника міністра закордонних справ Росії Михайла Галузіна у Москві повідомило МЗС К...

У ЗСУ назвали найгарячішу точку на Бахмутському напрямку

неділя, 3 березень 2024, 23:02

Наразі на Бахмутському напрямку противник продовжує атакувати населений пункт Іванівське. Українські захисники тримають оборону в Богданівці та Іванівці. Про це повідомив начальник пресслужби Східного угруповання військ Ілля Євлаш у телемарафоні, перед...