
Морпіхів 155-ї окремої гвардійської бригади РФ після скарг очільнику Примор'я на те, що їх кидають у "незрозумілий наступ" на фронті та значні втрати, командування відмовилось відводити з передової. Про це повідомило видання "Медиазона", передають Патріоти України.
Військові поскаржились, що в результаті "незрозумілого наступу" на Павлівку на Донеччині бригада втратила лише за 4 дні близько 300 осіб убитими, пораненими і зниклими безвісти, а також 50% техніки.
Губернатор Приморського краю Олег Кожемяко доручив прокуратурі перевірити інформацію, але не виключив, що "це вкид з боку противника". Згодом губернатор оприлюднив відео зі спростуваннями – на них військові кажуть, що бої дійсно важкі, і втрати є, але "все нормально".
Після цього з виданням знову зв'язався російський військовий зі 155-ї бригади, і розказав, що незадоволених залишають у захопленій Павлівці, а інших виводять у тил.
За словами співрозмовника видання, після захоплення населеного пункту окупанти психологічно подавлені, оскільки виявилося дуже багато загиблих. Згодом командування ухвалило рішення вивести бригаду з Павлівки. Але виявилось, що виводити будуть не всіх – залишать на передовій тих, хто обурювався і висловлював своє незадоволення.
"Одним словом, наслідки листа досі ми відчуваємо. Вони не роблять висновків, а тільки карають. Я думаю, що вони хочуть повністю всіх неугодних ліквідувати, а під час бойових дій це не проблема, а навіть дуже легко", - підсумував військовий.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....