
Українські воїни тримають оборону в Сєвєродонецьку, однак лінія фронту вже розділила місто на дві частини. Російські загарбники змогли зайняти позиції приблизно на половині території міста, передають Патріоти України.
Відповідну інформацію в ефірі каналу "Рада" озвучив начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олександр Стрюк, повідомляє 24 канал.
За його словами, Сєвєродонецьк обороняється від російських окупантів. Олександр Стрюк заявив, що місто досі українське.
На жаль, лінія фронту розділила місто навпіл. Але місто ще обороняється, місто ще українське, наші воїни тримають оборону, – розповів глава Сєвєродонецької ВЦА.
Він висловив сподівання, що найближчим часом вдасться вибити загарбників із Сєвєродонецька. На запитання про те, який відсоток міста вже окуповано, Стрюк повідомив, що приблизно у половині Сєвєродонецька росіяни зайняли позиції. Він наголосив, що йдеться не про окупацію, а тільки те, що загарбники зайняли позиції.
Також глава Сєвєродонецької ВЦА підтвердив слова очільника Луганської ОВА, що евакуація із Сєвєродонецька зупинена через бойові дії.
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба висловив сумніви щодо того, що президент США Дональд Трамп справді змінив своє ставлення до України, попри оцінки, які останнім часом лунають у західних медіа, передають Патріоти України. На думк...
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський припустив, що Росія може готувати провокацію на власній території під чужим прапором. Про це він написав у соцмережах, передають Патріоти України. На думку Сікорського, подібні дії можуть бути викори...