
З березня по вересень 2022 року з Білорусі до Росії режимом Олександра Лукашенка було преедано залізницею 65 089 тонн або 1940 вагонів боєприпасів. Про це пише моніторингова група "Беларускі Гаюн", передають Патріоти України.
Найбільшу кількість боєприпасів було вивезено на територію РФ у квітні 2022 року – 22 534 тонн(689 вагонів) за місяць. Тоді російські збройні сили вивозили свої ж боєприпаси з Єльська, Козенків, Річиці, Хойників і Калинковичів. Далі спостерігався невеликий спад, проте з липня темпи вивезення боєприпасів знову пішли вгору.
Зазначається, що боєприпаси для вивезення в РФ завантажували на таких станціях:
У моніторинговій групі також зазначили, що режим Лукашенка передає РФ не тільки боєприпаси, а й танки та іншу техніку. Тільки за останні кілька тижнів було передано мінімум 94 танки Т-72А і 36-44 "Уралів".

Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....