Прикордонну з Росією Харківську область може очолити соратник друга Януковича, 34-річний адвокат Олексій Кучер. На цю посаду його, найпевніше, висунув тіньовий керівник виборчого штабу "Слуги народу" в регіоні Вадим Слюсарев. Про те, що молодий юрист (наразі є нардепом від пропрезидентської фракції) може отримати регіон, підтвердив і сам Володимир Зеленський. Більше того, Кучер уже подав свою декларацію як кандидат у керівники Харківської облдержадміністрації. А у Харкові Кучера знають як "елітного адвоката" хабарників і рейдерів. Про те, кому Зеленський хоче довірити Харківську область і чому до Кучера вже виникла ціла низка питань, Патріоти України пропонують вам розібратися у подробицях.
Кабінет міністрів вже ухвалив рішення рекомендувати 34-річного адвоката на посаду "губернатора". Рекомендацію затвердили пакетом разом із одеським головою ОДА Максимом Куцим. Але якщо до останнього не виникло питань і президент вже встиг його призначити, то після оприлюднення декларації Кучера спалахнув скандал.
Що не так із декларацією майбутнього глави ОДА:
Перше – гроші Кучер заробляв, але нічого не задекларував. Кучер досить відомий у Харкові адвокат. Він часто фігурував у ЗМІ як захисник суддів, силовиків і чиновників. Більшість його клієнтів звинувачували у корупції та рейдерстві. Наприклад, у кінці 2018 року він коментував звинувачення у рейдерстві колишнього командира роти Національної поліції.
Також подавав позови на захист одних суддів і проти інших "служителів Феміди". За інформацією місцевого видання "Весь Харків", майбутній глава ОДА представляв у суді інтереси депутата міськради Романа Сальникова (звинувачується в отриманні хабара у розмірі 20 тис. грн), слідчого Шевченківського райвідділу Михайла Сагайдака (звинувачується в отриманні хабара в розмірі $1 тис.), судді Дзержинського райсуду Сергія Лазюка (звинувачується в отриманні хабара у розмірі $300 і підозрюється в отриманні ще $3000), судді Слов'янського міськсуду Ігоря Мінаєва тощо.
Є два варіанти: або Кучер безкоштовно вів справи обвинувачених у корупції та рейдерстві силовиків, суддів і депутатів, або ж він гроші отримував у конвертах і при цьому використовував злочинну схему, не платив податки і брав "чорний" нал.
Друге – всі свої заощадження Кучер фактично приховав. Навіщо декларувати біткоїни на 15 млн грн? Відповідь дуже проста – перевірити цю інформацію неможливо. Причому глава ОДА як адвокат добре знає, що якщо у НАЗК з'являться запитання: звідки мільйони в офіційно бідного адвоката, він легко може відповісти: купував біткоїни, коли вони продавалися за кілька доларів монета, а тепер став криптомільйонером (монета коштує тисячі доларів), ось так і розбагатів.
Біткоїни не вважаються платіжним засобом в Україні, чиновники і регулятори ніяк не відстежують, скільки криптовалюти купують українці і як на цьому заробляють. Тобто, задекларувавши цілий статок у біткоїнах, адвокат на майбутнє позбувся всіх питань з приводу його доходів і матеріального стану (а питання тут дійсно є).
Чим володіють Кучер із дружиною?
Що цікаво, офіційно нічого не заробляючи, не маючи доходу ні від депозиту, ні від приватної практики, ні жодної матеріальної підтримки, але маючи на утриманні двох маленьких доньок, Кучер у кінця 2018 року поповнив свій і без того шикарний автопарк автомобілем Lexus. Його ринкова вартість – близько 900 тис. грн!
Голова фракції "Альтернативи для Німеччини" у земельному парламенті Баварії Катрін Ебнер-Штайнер заявила, що українських біженців потрібно негайно вислати з країни. За її словами, громадяни України повинні повернутися додому "вже зараз". Про це пише Sü...
Служба безпеки затримала у Києві високопосадовця, який причетний до фінансування війни РФ проти України. За матеріалами справи, ним виявився директор департаменту супроводження інформаційних систем одного з найбільших банків України. Про це повідомляє ...