У Міноборони Білорусі заявляють, що вони не є учасниками війни, яку розв'язала Росія проти України. Це щонайменше лукавство, бо з білоруської сторони в нашу країну запускають ракети. Про це з посиланням на заяву українського посла у Республіці Білорусь Ігоря Кизима в Facebook передають Патріоти України.
"Слова офіційного представника Міноборони - Валерія Ревенка, гадаю, заслуговують на увагу. Зокрема про те, що Київ "не готовий до конструктивного діалогу". Хоча правильно сказав, що відносини вибудовувати все ж таки доведеться. І це справді питання часу. Як було сказано, "напевно не найближчого". Але тут, гадаю, треба розуміти про яку готовність говорить офіційний представник Міноборони", - написав Кизим.
Він наголосив, військово-політичне керівництво Білорусі, на відміну від експертів-прогандистів, розуміє, що з 24 лютого, з моменту, коли Білорусь дозволила російським військам зі своєї території вторгнутися в Україну, несучи смерть та руйнування, слово "конструктивний" стало недоречним.
"Воно також знає, скільки російських ракет та авіабомб прилетіло до України з території Білорусі з використанням усієї можливої інфраструктури (про це офіційно, нотами, інформувалася білоруська сторона разом із вимогою припинити це). Тому говорити про те, що "ми не учасники збройного протистояння" ну якось не по-чоловічому для офіцера такого рангу. Це лукавство щонайменше", - підкреслює Кизим.
При цьому посол звернув увагу, що такі слова суперечать і лідеру білоруського режиму Олександра Лукашенка, який в інтерв'ю "Франс-Пресс" прямо сказав, що він і у його інтерпретації Білорусь не лише підтримує, а і є прямим учасником так званої російської "військової спецоперації".
Нагадаємо, нещодавно начальник департаменту міжнародного військового співробітництва Міноборони Білорусі Валерій Ревенко в інтервю одному з видань заявив, що білоруська сторона нібито жодним чином не причетна до війни Росії проти України. "Обстановка розвивається на півдні, в Україні, ми уважно стежимо, ми не є учасниками збройного протистояння: нашого особового складу, техніки, озброєння там немає", - сказав Ревенко.
Сценарій того, що з часом Україна отримає кордони 1991 року, стає дедалі реальнішим. Тому що наступний президент США Дональд США заходить у сильну переговорну позицію з Росією. Про це в коментарі YouTube-каналу РБК-Україна розповів політтехнолог Тарас ...
Співробітники імміграційної та митної поліції США планують масштабну операцію з припинення діяльності іммігрантів у країні. Посилення арештів почнеться після інавгурації Дональда Трампа, передають Патріоти України з посиланням на NBC News, CBS News і A...