Міномети "братушек" були по солдатах Путіна: У постачанні сербської зброї на Донбас була залучена "прокладка", відома за Свинарчук-гейтом, - опозиційний депутат Сербії

Президент Сербії Александар Вучич та Володимир Путін

До постачання сербської зброї на Донбас була причетна кіпрська фірма PetraLink Limited, яка фігурує у розслідуванні Генпрокуратури України про розтрату коштів Міністерства оборони. Це випливає з документів, оприлюднених сербською опозиційною депутаткою Марінікою Тепич у Twitter, зазначають Патріоти України.

"Про що промовчав Вучич: 1) що завод "Крушик" домовлявся безпосередньо з "іноземним партнером з України"; 2) що це кіпрська фірма Petralink, якою володіє син українського генерала Володимира Петенка, засудженого за торгівлю зброєю; 3) що на це дали згоду МВС, Безпеково-інформаціне агентство, Міноборони і міністерство торгівлі" - написала вона, долучивши до допису копії кількох документів.

В одному з них разом з польською фірмою Nattan, яка значиться як кінцевий отримувач сербської зброї, фігурує фірма PetraLink Limited.

Президент Сербії Александар Вучич раніше заявив, що його країна не продавала зброю в Україну, однак визнав, що сербські мінометні снаряди могли опинитися на Донбасі шляхом реекспорту.

Як з’ясували "Наші гроші", кіпрську фірму очолює Володимир Петенко – син колишнього працівника "Спецтехноекспорту" і топ-менеджера "Укроборонсервісу" зі структури "Укроборонпрому" Володимира Петенка.

Державне підприємство "Спецтехноекспорт" є дочірнім для державної компанії "Укрспецекспорт", яку протягом 2015-18 років очолював Павло Букін. Обидві входять в структуру концерну "Укроборонпром".

В лютому 2018 року Павло Букін став директором всього концерну "Укроборонпром".

Широкій публіці Букін став відомий після розслідування "Bihus.info" про те, як люди з оточення Петра Порошенка курують розкрадання в оборонній сфері, і обговорюють розподіл грошей у тому числі для Павла Букіна.

Друге вбивство Візантії: Як Ердоган топче світські реформи Ататюрка та знищує християнську спадщину своєї країни

неділя, 12 липень 2020, 21:35

Політичні наслідки передачі Святої Софії під мечеть обіцяють бути дуже масштабними. Фахівці задаються питанням, чи нищитимуть унікальні фрески і мозаїки, що були реставровані з-під шару вапняку у музейний період. Адже вони не відповідають канонам Ісламу

Поставити шаленого агресора на місце: Німеччина готує нові санкції проти Росії, згідно нового законодавства ЄС

неділя, 12 липень 2020, 21:22

Спроба "многоходовщика" добитися поступок від ЄС через гібридні атаки схоже отримала протележний ефект від очікуваного. В офіційній відповіді на запит фракції Лівої партії йдеться, що "федеральний уряд обгрунтував пропозицію про введення санкцій в рам...