
Російські окупанти обстріляли з авіації острів Зміїний. Таким чином вони хочуть залякати українців і перешкодити ЗСУ розміщувати там зброю. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів військовий оглядач Денис Попович, передають Патріоти України.
"Можливо, вони отримали інформацію про те, що там щось є. Я можу тільки допустити такий розвиток подій. А може бути, щоб залякати місцеве населення. Нічого, взагалі, даремно вони не роблять", - сказав Попович.
Однак поки він не бачить загрози для Одеси і вважає, що висадка російського десанту - самогубство. Все через те, що Україна може використовувати свою протикорабельну зброю.
"Плюс після втрати росіянами острова Зміїний і того, як вони відступили з Херсона, загалом - то зараз говорити про якісь спроби здійснити десант і захопити Одесу безглуздо. Звичайно, вони можуть піти на все, що завгодно, але є межі високого ризику", — пояснив Попович.
Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...