
Найманці російської приватної військової компанії "Вагнер" зізнаються, що, перебуваючи в її лавах, перестають існувати як люди. Їхня місія, зокрема й у війні проти України, - виконати завдання, після чого вони нібито "воскресають", передають Патріоти України.
Про такі умови участі в ПВК розповів один із "вагнерівців". Відео опублікувала волонтерська спільнота InformNapalm у Telegram-каналі. На кадрах бойовик, приховуючи обличчя за балаклавою, говорить, що підписуючи контракт із ПВК "Вагнер", найманці позбавляються усього. "Імен, старого життя, всього. В принципі, у нас залишаються тільки позивні, які нам усім придані", – заявив він.Водночас він додав, мовляв, після того, як "вагнерівцям" щастить повернутися додому живими й неушкодженими, вони "воскресають". "Ми як люди не існуємо, ми в небесах. Своє завдання ми виконаємо і коли вирушимо додому, просто воскреснемо", – запевнив найманець.
У мережі лише пожартували з висловлювань "zомбі-вагнерОВЕЦя". "Ми лішаємся всєго... дажє імьон...а дома – воскрєснєм"... Але це не точно. Здається, вже близько 2000 років ніхто не воскресав. Тому без варіантів, просто "лішаются всєго" без додаткових опцій на воскресіння", – прокоментували в InformNapalm.
Проблеми на російському паливному ринку продовжують накопичуватися. Нові дані свідчать про помітне падіння виробництва та скорочення експорту, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Джерела у галузі повідомили, що минулого тижня виробництв...
Інститут вивчення війни у своєму новому звіті заявляє, що останні висловлювання російського керівництва щодо можливих переговорів з Україною фактично підтверджують незмінність воєнних цілей Кремля та вимогу повної капітуляції України, передають Патріот...