Речниця українського президента Юлія Мендель заявила, що вихід статті про Зеленського та обкладинки в журналі The Guardian «супроводжувався великою кількістю дезінформації в онлайн-просторі». Про це вона написала у Facebook, передають Патріоти України.
Так, вона повідомила, що про інтерв'ю президента поширили фейк, ніби воно було проплачене. «Сказати, що обкладинку The Guardian проплатили, може лише той, хто звик, що журналістику проплачують. Офіс президента цінує якісну журналістику та свободу слова. Я роками працювала з іноземними виданнями. Проплатити обкладинку та статтю в The Guardian неможливо. Як неможливо й перевірити статтю перед публікацією», - написала Юлія Мендель.
Також вона зазначила, що стаття справді вийшла і в онлайн-версії видання, і в друкованому журналі, хоча хтось, імовірно, вважав інакше. «Фейк, що Офіс президента «цензурує» матеріали західних журналістів. Стаття в The Guardian – не оригінал інтерв’ю. Це повноцінний журналістський матеріал, написаний на основі вражень, особистої думки репортерів, з додаванням фактів із минулого Володимира Зеленського, аналітики його політичного життя, опису важливих подій. Матеріал і написаний у формі статті, а не запитань-відповідей, як це відбувається під час інтерв’ю. Заради ознайомлення аудиторії не лише з враженнями журналістів, а й із самим інтерв’ю Офіс президента надав увесь текст – із запитаннями та відповідями. Це і є сухий оригінал, без інших інформаційних нашарувань», - додала речниця президента.
Також Мендель зазначила, що досі жоден український президент не з’являвся на таких обкладинках, як Time чи The Guardian, не мав статей-портретів у The New Yorker. Вона також стверджує, що стаття отримала багато позитивних відгуків від міжнародної аудиторії.
Польський міністр закордонних справ Радослав Сікорський впевнений, що навіть за відсутності допомоги від США Україна спроможна тримати оборону до кінця цього року. До того ж європейська підтримка буде продовжуватись. Про це він заявив в інтерв'ю CNN, п...
Служба безпеки України знайшла ефективну протидію розвідувальним російським дронам - Zala, Supercam, Orlan та Lancet. Тож тепер російські безпілотники вартістю по 100 тис. дол. США можуть знищувати українські FPV-дрони, які коштують 700 дол. США. Пр...