"Ми ще за твоє німецьке громадянство не бралися": Обслуга Зеленськоно погрожувала меру Києва за підтримку прав Корбана, як громадянина України

Технічний персонал з обслуговування президента намагаються довести, що можу творити свовілля та беззаконня іменем свого господаря Навіть над напряму обраними народом представниками влади

Мер Києва Віталій Кличко в інтерв'ю виданню "Бабель" заявляє, що йому погрожували з Офісу Президента позбавленням українського громадянства через те, що він підписав відкритий лист зі зверненням до Зеленського щодо повернення громадянства Геннадію Корбану.

Він зазначив, що сам ухвалив рішення підписати відповідного листа.

"Сьогодні про ті кроки, які я роблю, мене просити не потрібно, бо вважаю їх правильними. Потрібно обʼєднувати зусилля і максимально використовувати ефективність кожної людини, кожного менеджера, а не створювати штучні інтриги чи перешкоди.

Розповім вам таємницю. Після того як я підписав листа, була у мене розмова з натяком: "Ти такий проактивний, ми ще за твоє німецьке громадянство не бралися". Я кажу: "Я буду дуже здивований, якщо мені покажуть та ще й відберуть паспорт Німеччини", - зауважив Кличко.

Кличко запевняє, що жодного іншого громадянства, окрім українського, він не має.

"Я буду дуже здивований, якщо хтось мені зможе показати "мій" американський чи німецький паспорт, щоб відібрати український. Я справді велику частину свого життя провів у Німеччині і в Америці. І можливість отримати громадянство у мене була, були навіть такі пропозиції, але для чого? Я був і залишаюсь громадянином України, інших паспортів у мене немає.

Кличко відмовився прямо відповідати на уточнювальне запитаннями, з ким саме відбулась така розмова: "Знімемо це питання".

"Ну а звідки? З ЖЕКу?", - відповів він на пряме запитання, чи розмову ініціювали з Банкової.

У цьому ж інтерв'ю Кличко заявляв, що в Офісі Президента він комунікує лише з заступником глава ОП Кирилом Тимошенком.

Коментуючи ситуацію із Корбаном, Кличко зазначає: "Ще раз хочу підкреслити: має бути чітке розуміння - все має відбуватися за єдиними принципами для всіх, а не вибірково. У даному випадку виглядає так: ми у цього заберемо, а цим ми поки залишимо, щоб вони були більш слухняними, розуміли, що у них ми також можемо забрати. Потрібен чіткий закон, для всіх один, а не вибіркове ухвалення рішень".

У держави-агресора побільшає головного болю: Україна та Франція спільно вироблятимуть зброю

п’ятниця, 29 вересень 2023, 19:03

Україна та Франція підписали угоди в оборонній сфері під час візиту міністра оборони Себаст‘єна Лекорню до Києва. . Підписано 20 угод про співпрацю між французькими та українськими компаніями. . Йдеться про спільне виробництво

"Війна повернулася в Європу": Росія глушить GPS кораблів у територіальних водах Румунії

п’ятниця, 29 вересень 2023, 18:56

Російська Федерація "активно і постійно" глушить GPS-зв'язок кораблів у територіальних водах Румунії, що породжує ризик зіткнень. Румунія і НАТО мають готуватися до тривалого протистояння з режимом Кремля. Про це в Бухаресті на Євроатлантичному форумі ...