35-річна Наталя Бабеуш понад два місяці під постійними обстрілами на заводі "Азовсталь" готувала оладки та супи для діток, що перебували там у бомбосховищі. За це жінку прозвали "тьотя Суп". У випуску "Сніданок з 1+1" Наталя розповіла, що весь цей час допомагало їй не опускати руки та чим займається зараз, після евакуації з Маріуполя, передають Патріоти України.
Аби відволікатись від частих обстрілів, жінка від перших днів просто на сходах бомбосховищах готувала сніданки і обіди: оладки з того, що було під рукою, і суп. "Я – "тьотя Суп", бо діти не запам’ятали, як мене звати, і я сказала: "Давайте я буду для вас тьотя Суп", - розповідає Наталя.
Жінка розповіла, як годувала 8 дітей та дорослих в бункері і які інгредієнти давала до своїх супів. "У нас були сухпайки, де були консерви: банка тушонки, банка гречаної каші з тушонкою і перлова каша теж з тушонкою. Щоб ви розуміли - на 30 літрів води я давала 2 бляшані баночки тушонки. Це був суп "ні про що", але всі їли, бо просто не було що їсти", - розповіла жінка.
Часто одну порцію доводилося ділити на п'ятьох, каже Наталя. Зараз жінка перебуває на заході України. Після евакуації з "Азовсталі" вона створила спільноту у Viber, де ділиться важливою інформацією з людьми, яким довелось пережити окупацію.
"Я створила цю спільноту, щоб люди, які перебували в бункерах, отримували інформацію щодо допомоги. Зараз в основному я цим займаюсь разом з чоловіком. Бо людина, яка пережила таке, вона не знає, що їй робити, куди їй іти, як їй відновити документи і як їх подати на допомогу", - розповідає Наталія.
Жінка не може без сліз згадувати пережите і мріє, аби закінчилася війна і щоб не було голоду. Також Наталя хоче написати невеличкий посібник з виживання, який би могла носити із собою кожна людина.
YouTube заблокував на території України ще два канали, які поширювали співзвучну російській пропаганді інформацію. Вони були пов’язані з особами, проти яких запроваджені санкції, передають Патріоти України з посиланням на ЦПД. "Заблоковано новий канал ...
На початку повномасштабної війнив Україні одним із головних завдань Росії на фронті залишалося встановлення повного контролю над територією Донецької області. Минуло вже понад три роки, однак ворог досі зазнає серйозних втрат — лише там рахунок йде на ...