На міністра енергетики Насалика завели справу через неправдиву декларацію - ГПУ

Йдеться про суму, що перевищує 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Ігор Насалик. Фото:24 канал

Генеральна прокуратура України на підставі висновків Національного агентства з питань запобігання корупції внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про декларування недостовірних даних міністром енергетики та вугільної промисловості Ігорем Насаликом, який задекларував мільйонні пожертви для партії Порошенка. Про це повідомляє прес-служба НАЗК, зазначають Патріоти України.

Повідомляється про відкриття досудового розслідування за фактом декларування Ігорем Насаликом недостовірної інформації на суму, що перевищує 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (ст. 366-1 Кримінального кодексу України).

Аналогічне досудове розслідування розпочато через декларування недостовірних відомостей суддею Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних прав Євгеном Литвиновим.

Раніше відповідні висновки НАЗК були спрямовані в НАБУ за підслідністю, але досудові розслідування так і не були розпочаті. У повідомленні не вказано, в деклараціях за який період внесено недостовірні відомості.

У НАЗК нагадали, що правопорушення, передбачені статтею 366-1 КК України, тягнуть за собою відповідальність у вигляді штрафу від 2500 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на термін від 150 до 240 годин, або позбавлення волі до 2 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Слід нагадати, що міністр Насалик задекларував два нових Mercedes, куплених в 2016 році. Також відомо, що міністр живе в Конча-Заспі і має квартиру на Хрещатику.

​Ну прямо як їх друзяки-росіяни: Військовий корабель Ірану вторгся в територіальні води Естонії

неділя, 25 липень 2021, 9:20

Військовий корабель Ірану Sahand, що прямував до Санкт-Петербурга, без дозволу зайшов в територіальні води Естонії з північно-західного боку острова Осмуссаар. Про це інформує видання ERR з посиланням на заяву естонського департаменту поліції і прикорд...

Радник "завгоспа" Зеленського має право на приватну думку: Високопоставлений американський дипломат прокоментували заяву Арестовича про "переорієнтацію України на Схід"

неділя, 25 липень 2021, 9:08

Тимчасовий повірений у справах США, заступник помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії Джордж Кент раніше зауважив, що ніколи не бачився з Арестовичем. Кент сумнівається, що посадовець представляє офіційну позицію влади, повідомляють Патр...