ЗСУ змушені відступати з населених пунктів під натиском російської армії, яка рухається вперед. Причини відступу українських військових мають комплексний характер. Про це заявив військовий експерт Владислав Селезньов у коментарі "Українському Радіо", передають Патріоти України.
Він наголошує, важливим фактором є те, що Росія має значну перевагу в кількості особового складу та матеріально-технічних ресурсах. Адже, незважаючи на чималі втрати серед особового складу, бронетехніки та озброєння, окупаційна армія "готова трупами своїх солдатів встилати шлях до здобуття омріяних квадратних кілометрів української території".
Другим чинником, вважає Селезньов, є те, що українські військові страждають від психологічного та фізичного виснаження. Адже деякі бригади дуже втомлені, бо перебувають на передовій понад рік.
Третя причина, на думку експерта, пов’язана з помилковими командирськими рішеннями. За його словами, перед зміною тактики важливо аналізувати попередні помилки, щоб уникнути їх у майбутньому.
"На превеликий жаль, традицією в українському війську не стало дослідження цих історій, і чимало відомих українських військових експертів на цьому постійно наголошують. Проблеми є. Українська армія так само розвивається і трансформується в армію сучасного типу, і на цьому шляху ми не уникаємо помилок, зокрема на рівні певних командирів", - пояснив Владислав Селезньов.
Заступник командира 3-ї ОШБр Максим Жорін пояснив, якими будуть бойові дії на фронті взимку. Він наголосив, що зимовий період однаково складний як для нас, так і для нашого ворога. Зима має певні переваги та складнощі для ведення бойових дій, передають...
Публікація німецького видання Die Zeit про нібито "мирні переговори" щодо деяких питань між Україною й Росією – це не зовсім некоректне трактування контактів, які відбувалися вже давно. Наприклад, переговори для обміну військовополоненими продовжуються...