
Поповнення втрат військ РФ за рахунок завербованих ув'язнених принесло нові проблеми командуванню ворога. "Зеки", приїхавши в Україну та отримавши зброю, шукають шляхи втекти назад до Росії. Про це йдеться у вечірньому зведенні Генерального штабу Збройних сил України за 19 жовтня, передають Патріоти України.
Підрозділи Росгвардії під виглядом боротьби з диверсійно-розвідувальними групами шукають дезертирів. Також українському Генштабу стало відомо, що після ураження складу з боєприпасами окупантів у Херсонській області 17 жовтня частину підрозділу, який займався його охороною, було поранено. Ті, хто залишилися неушкодженими, втекли.
Зазначимо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що російське командування перекинуло на Бахмутський та Лиманський напрямки ув'язнених, які відбували терміни за тяжкі злочини (наприклад, вбивства).
Лазерну систему DragonFire планують встановити на есмінці Королівських ВМС до кінця 2027 року. Велика Британія продовжує роботи над своїм бойовим лазером під назвою DragonFire, і зараз одразу три компанії працюють над тим, щоб з’ясувати, як можна зменш...
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...