Посол Китаю в Австралії заявив, що австралійці можуть зіткнутися з економічними наслідками, якщо не припинять вимагати незалежного розслідування COVID-19. Про це повідомляють Sky News Australia, передають Патріоти України.
За словами посла Китаю в Австралії Цзінь, подібні зусилля небезпечні і можуть спонукати громадян Китаю не купувати австралійський експорт і не їздити в країну в якості туристів. Незважаючи на це, австралійський уряд не збирається відмовлятися від свого наміру провести незалежне розслідування, а очільник МЗС Австралії Меріс Пейн розкритикувала позицію Китаю.
"Австралія зробила принциповий заклик до незалежного розслідування спалаху COVID-19, безпрецедентної глобальної кризи з серйозними наслідками для здоров'я, економіки і суспільства. Ми відкидаємо будь-які припущення про те, що економічний примус є належною відповіддю на заклик до подібного розслідування, коли нам необхідна глобальна співпраця ", - заявила міністр.
Посол Китаю назвав дії Австралії "політичною кампанією" та заявив, що вона діє разом із США. "Це свого роду потурання твердженнями, які роблять деякі сили в Вашингтоні. Протягом певного періоду часу деякі люди намагаються звинуватити Китай в своїх проблемах та відволікають увагу. Так що ж робить австралійська сторона? Така вимога є свого роду об'єднанням з цими силами в Вашингтоні і початком свого роду політичної кампанії проти Китаю ", - заявив Цзінь.
Як повідомляють Reuters, посол Пекіна в Австралії Чен Цзінь заявив у понеділок, 27 квітня, що Китай може перестати імпортувати австралійську сільгосппродукцію на тлі зазначених подій. На частку Китаю припадає 26% загального торговельного обороту Австралії ($ 235 млрд в 2018/19 МР), і він є найбільшим ринком для австралійського експорту, такого як вугілля, залізна руда, вино, яловичина.
"Слуги", як їм здається, знайшли вдалий привід обійти рішення Конституційного суду, котре забороняє таке сумісництво. Предстваники "монобільшості" пропонують дозволити народним депутатам суміщати роботу у парламенті та у Кабінеті Міністрів. Відповідний...
Окупанти замінували майданчик Запорізької атомної електростанції, весь Енергодар та берегову лінію Каховського моря. Водночас сама АЕС перетворилася на російську військову базу, де вогневі позиції розташовані поруч з реактором. Про це колишній керівник...