Новий формат відносин між країнам, відповідно до домовленостей, реалізовуватиметься через два ключових механізми – діалог стратегічного партнерства та торговельний комітет, наголосили у пресслужбі міністерства.
В угоді підтверджується підтримка Британією євроінтеграційних та євроатлантичних прагнень України.
Окремий наголос робиться на поглибленні військового та військово-технічного співробітництва.
Закріплюється налаштованість сторін поліпшувати співпрацю в міграційній сфері, зокрема надалі працювати над полегшенням візових умов.
Україна і Британія координуватимуть санкційну політику та просування ініціатив у міжнародних організаціях.
Сторони домовилися лібералізувати умови торгівлі товарами та послугами на рівні не нижчому, ніж передбачено в Угоді про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.
Британія погодилася запустити спеціальну програму технічної допомоги для України, аби розповісти та навчити український бізнес, насамперед малий і середній, торгувати з Великою Британією.
Окремий додаток до угоди складає "Протокол про взаємну адміністративну допомогу в митній сфері". Документ визначає параметри взаємодії митних органів України та Великої Британії у сфері протидії шахрайству, контрабанді та іншим правопорушенням під час транскордонного переміщення вантажів.
Україна і Британія 7 жовтня також підписали меморандум, що передбачає переоснащення Військово-морських сил ЗСУ - зокрема, йдеться про спільне виробництво ракетних катерів.
Російська пропагандистка Маргарита Симоньян заявила, що у РФ має бути заборонена платформа YouTube, адже вона є "джерелом негативного контенту". Про це повідомило РИА Новости, передають Патріоти України. "Має бути заборонений взагалі весь... рознощик р...
Кандидат у президенти Румунії Віктор Понта заявив, що на посаді прем'єр-міністра країни раніше погодився затопити села у країні, щоб захистити столицю Сербії Белград. Його закликають зняти свою кандидатуру з виборів. Про це він сказав під час запису по...