Новий формат відносин між країнам, відповідно до домовленостей, реалізовуватиметься через два ключових механізми – діалог стратегічного партнерства та торговельний комітет, наголосили у пресслужбі міністерства.
В угоді підтверджується підтримка Британією євроінтеграційних та євроатлантичних прагнень України.
Окремий наголос робиться на поглибленні військового та військово-технічного співробітництва.
Закріплюється налаштованість сторін поліпшувати співпрацю в міграційній сфері, зокрема надалі працювати над полегшенням візових умов.
Україна і Британія координуватимуть санкційну політику та просування ініціатив у міжнародних організаціях.
Сторони домовилися лібералізувати умови торгівлі товарами та послугами на рівні не нижчому, ніж передбачено в Угоді про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.
Британія погодилася запустити спеціальну програму технічної допомоги для України, аби розповісти та навчити український бізнес, насамперед малий і середній, торгувати з Великою Британією.
Окремий додаток до угоди складає "Протокол про взаємну адміністративну допомогу в митній сфері". Документ визначає параметри взаємодії митних органів України та Великої Британії у сфері протидії шахрайству, контрабанді та іншим правопорушенням під час транскордонного переміщення вантажів.
Україна і Британія 7 жовтня також підписали меморандум, що передбачає переоснащення Військово-морських сил ЗСУ - зокрема, йдеться про спільне виробництво ракетних катерів.
Російські загарбники в тимчасово окупованому Криму посилюють морські інженерні загородження у Балаклавській бухті для захисту від ДРГ, а також використовують стару базу підводних човнів для військових цілей. Про це інформує партизанський рух "Атеш", пе...
За кілька годин до інавгурації президента США Дональда Трампа кремлівський очільник Володимир Путін провів "незвичайну" нараду із постійними членами Ради безпеки Росії. Про це передає "Агентство.Новости", передають Патріоти України. "Незвичайною" нарад...