
На Запоріжжі, у Бердянського районі, який тимчасово захоплений окупантами, 20-річна студентка юридичного факультету одного з вишів добровільно пішла на співпрацю з ворогом. Колаборантка очолила в смт Чернігівці проросійську молодіжну структуру. Про це повідомляє Запорізька обласна прокуратура, передають Патріоти України.
Студентка організовувала пропагандистські акції на підтримку окупаційної влади, до яких залучала місцеву молодь. Активно брала участь у публічних заходах, присвячених святкуванням державних свят країни-агресорки.
"За процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури мешканці Чернігівської ОТГ повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 5, ч. 6 ст. 111-1 КК України)", - йдеться у повідомленні прокуратури.
У травні 2022 року колаборантку призначили головною редакторкою місцевої газети. На цій посаді вона популяризувала незаконні органи влади окупованої Чернігівки. У своїх публікаціях дівчина усіляко підтримувала окупаційну владу та закликала мешканців району до її визнання.
"З жовтня 2022 року підозрювана добровільно зайняла посаду начальника "відділу з взаємодії з населенням та громадськістю", створеного у структурі так званої "Військово-цивільної адміністрації смт. Чернігівка", - йдеться у повідомленні.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...