На Запоріжжі запахло "жестом доброї волі": Арестович розповів про ситуацію на південному фронті

Російське керівництво усвідомило, що чекає їх війська в Запорізькій області. Розуміючи, що розгрому не уникнути, вони наважуються на втечу, намагаючись отримати хоч якісь "успіхи", передають Патріоти України.

Як розповів радник Офісу президента України Олексій Арестович у бесіді з російським правозахисником Марком Фейгіним, виведення російських військ із Запорізької АЕС - це "солодкі розмови про черговий "жест доброї волі".

Арестович пояснив, що місто Енергодар, в якому розміщена ЗАЕС, знаходиться навпроти Нікополя - трохи лівіше того місця, де російські війська дуже очікують удару ЗСУ. За його словами, при наступі українських військ на Мелітополь, Енергодар залишиться в глибокому й абсолютно безнадійному тилу, а російські війська опиняться без постачання і в повному оточенні.

"Нам там навіть воювати не треба: ми підійшли, оточили, почекали, поки вони там зд*хнуть і забрали Запорізьку АЕС тепленькою і без єдиного пошкодження. Вони це знають. Тому всі розмови - не жест доброї волі, а це їхні заходи із відчайдушних спроб забезпечити оборону півдня і зробити так, щоб частина їх сил і засобів не потрапили в пастку, в тому числі й в Енергодарі", - говорить Арестович.

Тому росіяни розуміють, що їм треба відводити сили з ЗАЕС. "А якщо треба відводити, то чому б і не сторгуватися. Було б дуже наївно з боку України щось там обміняти на Енергодар, якщо він і так потрапить нам в руки, як перестиглий плід при активному русі ЗСУ на південь. Хіба що темпи підганяють, терміни.... Можливо", - зазначив Арестович, додавши, що він абсолютно спокійний за долю Енергодара. - "Якщо логіка війни буде такою, як вони (російські війська - ред.) вибудовують лінію оборони, то Енергодар сам прийде нам в руки: можна особливо не боятися і не обмінюватися".

Маємо зупинити російські танки, щоб не допустити Третю світову війну: В Італії анонсували черговий пакет допомоги Україні

субота, 28 січень 2023, 11:59

Вже наступного тижня влада Італії може оголосити про передачу Україні ще одного пакету військової допомоги. Уряд держави вже готує відповідний указ. Про це сказав голова Міністерства оборони Італії Гвідо Крозетто у п'ятницю, 27 січня. Його заяву на бри...

"Путіна усунуть - живого чи мертвого": Аналітик розповів про можливу появу другого "Хрущова"

субота, 28 січень 2023, 11:50

У Росії з'явиться новий політик, який займе посаду Путіна і стане другим "Хрущовим". Однак до нього відбудеться переворот і повалення диктатора. Про це в чаті на "Главреде" розповів політичний аналітик Олександр Кочетков, передають Патріоти України. Ві...