
Ударне угрупування Російської Федерації, яке зосереджене проти нашої країни вздовж державного кордону та на окупованих територіях, на сьогодні не має стану повної готовності. Але Кремль здатний посилити ударний потенціал своїх військ. Про це зазначив начальник Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Корнійчук у інтерв’ю виданню "АрміяІнформ", зазначають Патріоти України.
"За даними Генерального штабу та розвідки, повної готовності ударних угрупувань збройних сил Росії вздовж державного кордону та на окупованих територіях сьогодні немає", - сказав начальник Генерального штабу ЗСУ.
Тим більш, що Кремль посилює мілітаризацію окупованих окремих районів Донецької та Луганської областей.
1 окрема танкова Сіверська бригада відпрацьовує дії в наступі проти військ ворога
"Розвідка фіксує постачання на окуповані території нових озброєнь та військової техніки. Відбуваються постійні ротації підрозділів і кураторів першого та другого армійських корпусів Південного військового округу збройних сил РФ, що діє на окупованій частині Донбасу.
Триває порушення режиму сталого припинення вогню снайперськими групами та іншими російськими окупаційними підрозділами", - говорить керівник Генерального штабу.

"Очікуємо (на поставки у 2021 році – ред.) на ракетні комплекси "Нептун", засоби радіоелектронної боротьби та боротьби з БПЛА, засоби захищеного зв’язку, а також нові БТРи, модернізовані танки, засоби розвідки, антиснайперські комплекси тощо", - розповів Корнійчук.

Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...