"Нам пощастило": Жителі зруйнованих ракетою будинків у Запоріжжі розповіли, як їм вдалося вижити

У Запоріжжі пізно ввечері 22 березня закінчили пошуково-рятувальні роботи у житлових будинках, у які влучила російська ракета. Одну жінку не вдалося врятувати після отриманих нею травм - ракета влучила саме у її квартиру. Постраждали 34 людини, серед них - троє дітей, передають Патріоти України.

Мешканці двох будинків, пошкоджених ракетою російських окупантів, розповіли, як їм вдалося вижити. Багатьох із них врятувало диво, йдеться у сюжеті ТСН.

Житель постраждалого будинку Сергій розповів, що у нього порізи по всьому тілу. Одразу після удару він швидко схопив дитину і вибіг з квартири.

"На тілі, і на ногах, і на руці (порізи – ред.). Позашивали вже все, все нормально. Живий! Щойно прилетіло, схопив дитину і біг, коли все на голову сипалося", – згадує він. Ще одна жителька будинку, куди влучила ракета, Марія розповідає, що її оселя розтрощена, всюди по квартирі лежать осколки.

"Нам пощастило. Ми з дітками за пів години вийшли просто погуляти. Як кажуть, Бог відвів. Просто все труситься", – сказала жінка.

Сусідка Марії у момент влучання ракети ховалася з дітьми в автомобілі, вони саме робили шкільну контрольну, коли їх засипало уламками. Жінка переконана, що для них все могло б бути набагато гірше, але їх захистила машина.

Методичку не міняє: Лукашенко звинуватив Захід у планах "силового захоплення влади у Білорусі"

четвер, 1 червень 2023, 15:42

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко вкотре звинуватив Захід у тому, що він планує силою змінити владу в республіці, передають Патріоти України. За його словами, в попередні роки "західні куратори фінансували опозицію-втікачку за за...

У звільняємому РДК та "Легіоном Росії" Щебекіно палає завод, котрий виробляє важливі компоненти для російських ракет, авіації, ВМС тощо

четвер, 1 червень 2023, 15:20

Російський завод "Монокристал" зараз виглядає так.Це один із найбільших світових виробників синтетичного сапфіра для високотехнологічної електроніки та оптоелектроніки.