"Нам треба близько 100 000, щоб просто "затикати" дірки. Ще 100 000 - у резерв": Військовий 59-ї бригади пояснив потреби ЗСУ

Демобілізація неможлива без резерву і з такою війною, яка є зараз, заявив військовослужбовець 59 бригади Павло Петриченко, передають Патріоти України.

Лейтенант 47 бригади Микола Мельник зазначив, що держава "сильно програла" від нового мобілізаційного закону через обіцянки щодо демобілізації, від яких врешті-решт відмовилися. Про це військові розповіли для великого тексту LIGA.net про ухвалений парламентом закон.

За словами Петриченка, без резерву і з такою війною демобілізація неможлива, а історія про 36 місяців служби для демобілізації є популізмом.

"Aле людей треба витягувати з окопів і переводити на спокійніші посади. А також знизити верхню планку призовного віку – відпустити з армії чоловіків, які старше за 55 років", – зазначив він.

На думку військового, це зменшить напруження у суспільстві Мельник заявив, що держава "сильно програла" від нового мобілізаційного закону. "Так, нам треба мобілізувати людей, щоб демобілізувати тих, хто зараз воює. Але обіцянки демобілізації, а потім відмову від неї солдати сприймуть як елемент несправедливості", – пояснив військовий.

На його думку, владі варто було або не починати розмови про демобілізацію, або чітко сказати, коли вона буде. "У нас бригади де-факто в найкращому випадку на 40% укомплектовані. Нам треба близько 100 000, щоб просто "затикати" дірки. Ще 100 000 – в резерв. І близько 150 000, щоб був дембель", – підсумував він.

Союзники України готують свої ресурси до можливості ще 10 років війни. Зеленський вперше висловився, чи планує проводити перевибори голови держави, якщо теперішній стан справ затягнеться

понеділок, 22 липень 2024, 0:30

Якщо війна в Україні затягнеться, треба буде шукати інструмент для проведення президентських виборів. Про це Володимир Зеленський заявив в інтерв'ю для ВВС, зазначають Патріоти України. Глава держави відповів на запитання журналіста, чи перебуватиме на...

Московським бісам не указ: Папа Римський закликав до олімпійського перемир'я

неділя, 21 липень 2024, 23:56

Олімпіада-2024 пройде у Франції з 26 липня по 11 серпня. Папа Римський закликав до припинення воєн під час Олімпійських ігор . Під час недільної молитви у Ватикані Папа Римський Франциск закликав до перемир’я під час Олімпіади-2024 у Парижі. Про це по...