"Наркоман буде збільшувати дозу", - Станіслав Бєлковський про плани Навального

Російський політолог переконаний, що наступним розслідуванням Навального після Медведєва буде Путін.

О.Навальний. Фото: НТВ.Російський політолог Станіслав Бєлковський вважає, що опозиціонер Олексій Навальний після розслідування стосовно голови уряду РФ Дмитра Медведєва може почати кампанію проти президента РФ Володимира Путіна. Відповідна заява була зроблена в інтерв'ю "Эху Москвы", інформують Патріоти України.

"У Навального взагалі ні з ким немає конфліктів, тому що він абсолютний нарцис. Він діє тільки в своїх інтересах. Якщо потрібно сьогодні замочити Медведєва, щоб підвищити свою капіталізацію, він це зробить. Завтра - Путіна", - сказав експерт.
"Але будучи природженим політиком і прекрасним фахівцем в політичних технологіях (причому друге випливає з першого, а не навпаки), то він прекрасно розуміє, що ставки можна тільки підвищувати подібно до того, як наркоман може тільки збільшувати дозу сильного наркотику, але не знижувати її. Медведєв, а в подальшому буде Путін. Тому Навальний, звичайно, не буде боротися з Усмановим", - підкреслив Бєлковський.
При цьому, він допустив, що Навальний може використовувати олігарха Усманова в якості заради піару самого себе і своєї президентської кампанії.
"Тобто він піде на дебати з Усмановим просто тому, що на цих дебатах він вже виграє свідомо. Розумієте? Як всякий Давид, що вступає в битву з Голіафом. Ось, програти Давид Голіафу - він не може в принципі, так? Тому що якщо Давид убив Голіафа пращею, як повідомляли нам в Біблії, то він (Навальний. - Ред.) переміг його (Усманова. - Ред.) нокаутом. Якщо Голіаф побив Давида, то Давид все одно виграє, тому що критерієм перемоги є сам факт його участі в цьому бою ", - резюмував політолог.

З архіву ПУ. "Це наша земля, їдь додому": У Грузії побили і закидали камінням росіянина

середа, 23 червень 2021, 2:00

На грузинському гірськолижному курорті Гудаурі близько 30 місцевих жителів побили російського пілота-парапланериста Федора Челишева. Били під соусом «це наша земля, їдь додому». За свідченням очевидців, росіянина били ногами, камінням, по голові і всьо...

Тримає у холодильнику: Мер українського міста зробив собі візитки із в'яленого м'яса (фото)

середа, 23 червень 2021, 0:32

Міський голова Копичинець на Тернопільщині Богдан Келічавий похвалився своїми їстівними візитками, які містять контактні дані на невеликих шматочках в’яленої свинини, інформують Патріоти України. Як він повідомив, такі візитки вирішив зробити, щоб прив...