"Наші по нас же дали": Окупанти скаржаться, що їхні літаки обстрілюють їх ракетами через відсутність зв'язку

Російські окупанти скаржаться, що їх не змінюють, а також, що їх обстрілюють самі ж свої, бо немає зв'язку. Через це вони втратили техніку і ледь не втратили життя. Про це свідчить перехоплення ГУР Міноборони, передають Патріоти України.

У розмові з подругою окупант скаржиться, що командування їх не змінює, лише по кілька людей на місяць, бо генерал хоче заробити "героя Росії". Також окупант розповідає, що новини, які показують в Росії, брехливі. Також чоловік поділився випадком, який відбувся нещодавно: їхні позиції атакували з літаків свої ж військові.

"У нас нещодавно свої ж по нас дали. На полювання виїхали літаки. Дві хвилини не відпрацювали - 2 ракети прилітають. Ми їх не спіймали, бо "Бук" був ще не налаштований. Він тільки налаштовувався, і одразу дві ракети прилетіли. ВВС по рації передає, що вони "Бук" підірвали", ми передаємо, що в нас "Бук" підірвали". До цього, в принципі, так само було", - розповідає окупант. Він додає, що з 3-х "Буків" в них залишився один, через відсутність зв'язку.

США допомогли Україні вдарити по Москві: З'явилися гучні подробиці атаки на НПЗ

середа, 24 червень 2026, 9:42

Українські удари по цілях на території Росії, зокрема по об'єктах у районі Москви та Московському нафтопереробному заводу, здійснювалися із використанням розвідувальної інформації, наданої Сполученими Штатами. Про це повідомляє видання Financial Times ...

Трамп вражений далекобійними ударами СОУ по РФ та сповнений ентузіазму щодо України, — FT

середа, 24 червень 2026, 9:23

Очільник Білого дому був "надзвичайно вражений і сповнений ентузіазму" щодо української кампанії повітряних ударів вглиб російської території, пише Financial Times з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України. За словами співрозмовників в...