"Навіщо ти мене запрошуєш у Сочі? На лижах покататися?": Зеленський відповів на пропозицію Путіна про зустріч

Президент Володимир Зеленський різко відреагував на пропозицію лідера Росії Володимира Путіна про особисту зустріч, передають Патріоти України.

"Навіщо ти мене запрошуєш в Сочі? На лижах покататися? Ми говоримо про серйозні речі... На Донбасі гинуть люди", - відповів Зеленський на російську пропозицію про зустріч.

"Міністр закордонних справ Росії каже, що якщо президент України хоче домовлятися, то нехай приїжджає до Санкт-Петербурга, Москви чи Сочі. По-перше, чому такий посил? І каже, що ми не можемо обговорювати питання Донбасу, це питання "внутрішнє". Навіщо запрошувати людину в такому форматі? Щоб ця людина не погодилася? Навіщо про це говорити. Ти ж чоловік, доросла людина, з досвідом великим. Нема чим зайнятися?, – зазначив Зеленський.

За його словами, запрошення Лаврова "це тупий цинізм, high level". "Як я можу не говорити про Донбас? Весь світ говорить про Донбас, а мені, президентові Україні, все одно, що відбувається на моїх кордонах або на контактній лінії? І як ти мені таке пропонуєш? Для чого? А я хочу зустрічатися, не боюся ніякого формату, мені все одно, я готовий... Навіщо мене запрошувати в Сочі? Щоб я на лижах катався? Про що ми взагалі говоримо? І все", - додав Зеленський.

Він також додав, що на переговори президентів Росії та України можна не виносити одразу всі питання, а, наприклад, для початку одне – обмін полоненими. Зеленський також висловив думку, що Москві та Києву потрібно домовлятися.

Джерело: Главред

У Польщі зробили заяву щодо вступу України до ЄС

п’ятниця, 29 вересень 2023, 23:54

Для України буде проблематично у короткостроковій перспективі увійти до ЄС без підтримки країн регіону, зокрема Польщі. Про це заявив у п’ятницю міністр з європейських питань в уряді Польщі Шимон Шинковський вель Сенк, передають Патріоти України із пос...

Голова Полтавської ОВА визнав, що його дружина є бізнес-партнеркою співвласника популярного Телеграм-каналу

п’ятниця, 29 вересень 2023, 23:15

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін підтвердив, що його дружина Олександра Луніна є бізнес-партнеркою співвласника каналу "Труха". Про це говорили і журналісти, які стверджували, що бізнесмен Володимир Литвин є ймовірним власником мережі Telegram-ка...