Навіть Сталін не додумався: Окупанти під Бахмутом ввели подвійну систему загороджувальних загонів

Російські окупанти продовжують наступати у районі Бахмута Донецької області, попри масові втрати у своїх лавах. Про це заявив радник Офісу президента Олексій Арестович у розмові з російським журналістом та правозахисником Марком Фейгіним, передають Патріоти України.

За його інформацією, біля Бахмута ЗСУ "двохсотять" щонайменше одну ворожу роту солдатів і офіцерів щодоби. З півночі на Бахмут наступають "кадировці" – полк "Ахмат", а зі сходу – найманці ПВК "Вагнера" і мобілізовані зеки.

"Там місцевість виглядає гірше, ніж у Першу світову війну. Там уже живого місця немає, все викопано артилерією. Ми кладемо їх, за найскромнішими, найстриманішими, найреалістичнішими оцінками – десь роту на день. А реально – більше", – каже Арестович.

Радник ОП пояснює, що окупанти продовжують наступати лише через те, що їхнє командування ввело у районі Бахмута подвійну систему загороджувальних загонів.

"Там тупо пруть нові хвилі по тілах своїх полеглих товаришів. А пруть із однієї простої причини – там подвійна система загороджувальних загонів у районі Бахмута. Є загороджувальний загін, а за ним стоїть ще один загороджувальний загін. Вони складаються перважно з Росгвардії і реально стріляють у тих, хто відступає. Адже якщо не стріляють, то у них стріляють ті, що позаду", – зазначив Арестович.

Він звернув увагу, що до подвійних загороджувальних загонів навіть Сталін не додумався, а Суровікін додумався. За словами радника ОП, Путін поставив завдання своїм військам захопити Бахмут і Донецьку область до кінця жовтня.


Україна повернула з російського полону ще 160 своїх воїнів, серед мучеників - 115 оборонців Маріуполя та велика група офіцерів

п’ятниця, 26 червень 2026, 15:50

Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...

Кожної ночі скрута наростає: В "Республике Крым" та "городе федерального значения" Севастополі окупанти запровадили режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру"

п’ятниця, 26 червень 2026, 15:00

На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...