
Бойовик "ДНР" Вадим Серик, який воював проти України з початку війни на Донбасі, подякував російському диктатору Володимиру Путіну за те, що "Донбас забрали в Росію". Цікаво, що саме через це рішення президента РФ бойовик став інвалідом, передають Патріоти України.
Серик, який воював у складі батальйону "Сомалі", був поранений під час боїв за донецький аеропорт, через що він втратив можливість ходити. Однак до Путіна колишній військовий "ДНР" звернувся зі сльозами радості на очах
"Хотів би дуже сильно подякувати за те, що Донбас забрали в Росію. Не дарма ми боролися, не дарма пацани гинули. Дякую вам", – сказав бойовик, сидячи в інвалідному візку.
Путін у відповідь висловив своє захоплення такими терористами, як Серик, – "людьми, які не побоялися боротися за себе та інших". Пропагандисти РФ повідомили, що невдовзі після цього бойовику довелося екстрено покинути відеоконференцію через те, що в Донецьку розпочався обстріл, який традиційно влаштували самі окупанти.
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...