Не дожив 9 днів до дня народження: Футболіст загинув від тяжких поранень, отриманих у бою з російськими окупантами

У боротьбі з російськими окупантами загинув вихованець футбольного клубу "Верес", молодий десантник із Рівненської області Андрій Каранюк. 3 грудня український захисник вступив у свій останній бій, передають Патріоти України.

Про трагедію на власній сторінці у Facebook повідомила Рівненська обласна асоціація футболу, зазначивши, що 12 грудня Андрію мало виповнитися 29 років. Однак життя бійця обірвалося на 9 днів раніше.

З дитинства Каранюк захоплювався футболом, був вихованцем ДЮСШ рівненського "Вереса", який зараз виступає в українській Прем'єр-лізі. У складі головної команди регіону Андрій грав у Дитячо-юнацькій футбольній лізі України.

Проте закріпитись у "Вересі" Каранюк не зумів. Після чого виступав за низку команд команд Рівненського району: ФК "Сатурн" (Дядьковичі), ФК "Будмаркет Маяк" (Колоденко), ФК "Омеленець" (Велика Омеляна).

Після повномасштабного вторгнення Росії 24 лютого Андрій вирушив на фронт. Останнім часом колишній футболіст служив навідником 5-ї парашутно-десантної роти 2-го парашутно-десантного батальйону.

Поки що не повідомляється, в якому саме регіоні України перестало битися серце Каранюка. Відомо лише, що герой загинув 3 грудня під час виконання бойових завдань. Того дня Андрій отримав поранення, несумісні з життям.

"Якби був інтерес": Професор Айзенберг назвав умову, за якої б Китай виступав за негайне завершення російсько-української війни

п’ятниця, 24 січень 2025, 6:44

Професор Мангеттенського університету Ігор Айзенберг вважає, що лідер Китаю Сі Цзіньпін бажав би завершення російсько-української війни, якби від цього страждали китайські економічні інтереси. Таку думку він висловив в етері Еспресо, передають Патріоти...

"Не вистачає ресурсів": Історик з Гарварду пояснив, чому поточна геополітична ситуація гірша, ніж під час Холодної війни.

п’ятниця, 24 січень 2025, 6:22

Наразі у світі є тенденції до ескалації, оскільки настала перехідна стадія: фактично кінець стабільності, яка існувала з кінця Другої світової війни. Про це в інтервʼю «Главкому» заявив історик Гарвардського університету Сергій Плохій. Як пояснює науко...