"Не панікуйте. Просто вимикайте камери скрізь": Подоляк дотепно потролив окупантів після вибуху в Севастополі

Подоляк пожартував над окупантами, які після "бавовни" у Севастополі відключили у місті всі камери відеоспостереження. Після так званої "атаки" БПЛА у Севастополі загарбники відключили у місті всі камери відеоспостереження. В Офісі президента пожартували над окупантами і закликали не панікувати. Про це радник голови ОП Михайло Подоляк написав у Twitter, передають Патріоти України.

"Не панікуйте. Просто вимикайте камери не тільки у Севастополі, а й скрізь на окупованій території. Після "негативного наступу" до кордонів-1991 скажете своїй z-пастві, що "виграли" війну. А "Чорноморський флот" просто поплив…", - написав Подоляк.

Є виклики: Війна в Україні змусила Захід переосмислити концепт протиповітряної оборони, - Business Insider

середа, 24 червень 2026, 16:04

Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....

ЗСУ уразили унікальний завод на Уралі

середа, 24 червень 2026, 15:50

В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...