
Президент США Дональд Трамп прийняв рішення обмежити в'їзд з Європи в країну на 30 днів у зв'язку з пандемією коронавірусу COVID-19, яким, за даними на четвер, 12 березня, по всьому світу заразилися 126 тисяч осіб і майже п'ять тисяч померли. Про це він заявив в своєму телевізійному зверненні до нації, передають Патріоти України.
"Щоб нові випадки захворювання не проникли на наші землі, ми припинимо всі подорожі з Європи до Сполучених Штатів на наступні 30 днів", - заявив голова Білого дому.
Як повідомляє ВВС, виняток буде зроблено тільки для пасажирів з Великобританії. Міру буде введено з п'ятниці, 13 березня. Обмеження триватиме 30 днів.
При цьому, Трамп підкреслив, що громадян США, які вирішать повернутися додому, це обмеження не торкнеться. Відзначимо, що за останніми даними в США зареєстровано не менше 1237 випадків ураження коронавірусною інфекцією, а число загиблих досягло 37 осіб.
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...
Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...