"1. Не умением, а числом. Це головний девіз російської армії останніх століть. Інакше воювати вони не вміють", - пише у своєму блозі Вадим Денисенко, коментуючи рішення Путіна збільшити чисельність армії РФ, передають Патріоти України, і продовжує:
"2. Путін не може провести відкриту мобілізацію. Скрита провалюється. Тому це буде гібридна мобілізація. І тут все буде складно: народ точно цього дуже боїться.
3. Треба лякати Захід. Зараз багато хто вважатиме, що це крок до подальшої експансії на Захід. Насправді - це латання дірок, які вже видні після 6 місяців війни.
4. Реально ці 137 тисяч з‘являться не раніше середини 2023 року (оптимістичний сценарій). А ще їх треба навчити, одягнути і озброїти.
5. Вибираючи між модернізацією техніки і вкладанням грошей саме сюди, генерали Путіна ідуть перевіреним способом: трупів забагато не буває.
6. Путін прийняв рішення воювати до останнього. В перспективі 6 місяців пересічні росіяни відчують погіршення життя. В перспективі року - РФ буде відчувати себе достатньо погано.
7. Наше ключове завдання витримати. Насправді, у них немає сил для того, щоб зламати ситуацію на фронті. Але нам потрібно більше зброї".
Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...
Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...