Не вдається запустити або вони не вражають ціль: У Пентагоні повідомили про проблеми з запасами високоточних ракет у росіян

У російських збройних сил починають виникати із запасами високоточних ракет. Про це пише CNN із посиланням на представника Міноборони США, передають Патріоти України.

За його словами, проблеми із запасами та постачанням високоточних боєприпасів призвели до того, що РФ "все частіше використовує те, що ми назвали б некерованими бомбами".

Чиновник зазначив, що деякі з російських високоточних боєприпасів "не вдається запустити, або їм не вдається вразити ціль, або вони не можуть вибухнути при зіткненні".

Представник Пентагону додає, що Росія використала "досить невелику частину" своїх "крилатих ракет, крилатих ракет повітряного запуску" й помітила значну кількість відмов цих боєприпасів.

Чергова "бавовна" у Бєлгородській області: Місцеві жителі показали відео вибухів

неділя, 5 лютий 2023, 15:52

У Бєлгородській області РФ – чергова "бавовна". Про це сьогодні, 5 лютого, повідомляють місцеві Телеграм-канали, передають Патріоти України. У повідомленнях йдеться, що після вибуху спрацювали сигналізації автівок. Наразі влада не коментує інцидент. На...