Представники окупаційних адміністрацій "ЛДНР" піднімають питання про участь США в переговорах по Донбасу, виконуючи багатоходівку Кремля, заявив політолог Костянтин Батозський. Як підкреслив він у коментарі Сurrenttime, ідея залучити США виникла після зустрічі Володимира Путіна з президентом США Джо Байденом для того, щоб максимально довести до США кремлівську версію подій, передають Патріоти України.
Експерт каже, що мінський процес зайшов в абсолютний глухий кут, тому що РФ не зсувається у своїй позиції ні на міліметр і не демонструє жодного жесту доброї волі, який міг бути інтерпретований як крок до миру.
"Ця новина (про залучення США до переговорів, - ред.) – це частина якоїсь багатоходівочки, сенс її нам ще належить зрозуміти. І це, звичайно ж, не має нічого спільного з бажанням як-небудь наблизити мир з боку країни-окупанта, Російської Федерації", - стверджує політолог.
Він не виключив, що Кремль намагається підвищити ставки у відносинах зі Сполученими Штатами. "Все, чого домагається Кремль, це щоб Сполучені Штати відкрито вислухали людей з окупованих територій і представників окупаційної російської адміністрації, які видають себе за якийсь, прости господи, народ Донбасу. І для Кремля це завдання першочергової важливості. Таким чином Кремль показує, що він – не сторона конфлікту, що є якийсь знову-таки, прости господи, народ Донбасу, з яким всі повинні розмовляти, а той, хто з ним не хоче розмовляти", – додав Батозський.
Раніше президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю Financial Times заявив, що необхідно внести зміни до Мінських угод. Він додав, що, крім США, в нормандських переговорах по Донбасу можуть брати участь Великобританія або Канада.
Президент Росії Володимир Путін не проти перемовин щодо закінчення війни. Однак він хотів би хотів би, щоб переговори тривали на тлі воєнних дій, масованих обстрілів України та продовження контактів з президентом США Дональдом Трампом. Путіну потрібно,...
Задума такий. Хто краще нищить ворога, безпілотниками зокрема, матиме більше засобів для нищення ворога - мультиплікаційний ефект. Тестова версія майданчика запрацює вже через місяць, де військові зможуть здійснити замовлення, а доставка здійснюватимет...