
Дрони-камікадзе протягом чотирьох годин атакували Київ у ніч на 2 січня. У результаті нічного обстрілу столиці пошкоджені об‘єкти енергетичної інфраструктури. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.
«У місті – аварійні відключення електроенергії. Відповідно є знеструмлені об‘єкти теплопостачання», – розповів мер.
При цьому водопостачання столиці здійснюється у штатному режимі.
У ніч на 2 січня «Шахеди» обстрілювали Київ на лівому та правому березі Дніпра. Київська міська військова адміністрація повідомила, що станом на 04:00 ночі над містом було збито 20 повітряних цілей.

Згодом Віталій Кличко заявив, що у Деснянському районі столиці госпіталізували постраждалого 19-річного чоловіка.
Київська міська військова адміністрація відреагувала на госпіталізацію 19-річного хлопця. За наявною інформацією, молодий чоловік отримав різану рану стопи (наступив по необережності на уламки скла). Його направлено до травмпункту.
У Кенії розгортається гучний скандал навколо програми трудової міграції та можливого вербування громадян для участі у війні на боці російських сил проти України, передають Патріоти України. За даними розслідування Agence France-Presse, міністра праці т...
Російські військові намагалися заховати дороговартісний комплекс ППО у підземному укритті, однак українські безпілотники все одно змогли його виявити, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал Департаменту активних дій Головного управлі...