Нічний удар окупантів: "Було пошкоджено обладнання магістральної мережі енергосистеми", - "Укренерго"

Сьогодні, 27 жовтня вночі рашисти знову обстріляли енергетичну інфраструктуру нашої країни. Про це повідомляє "Укренерго", передають Патріоти України.

"Було пошкоджено обладнання магістральної мережі української енергосистеми в центральних областях. У зв'язку з цим, щоб запобігти перевантаженню мережі сьогодні зранку Диспетчерський центр "Укренерго" надав операторам розподільчих мереж (обленерго) обсяг, на який потрібно обмежити споживання електроенергії в Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській та Житомирській областях", - зазначили в компанії.

Надалі величина необхідного обмеження споживачів буде регулюватися залежно від поточної ситуації в енергосистемі. "Наразі обмеження споживачів необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі та уникнути повторних аварій після того, як інфраструктура була пошкоджена обстрілами росіян. Такі заходи дають можливість енергетикам швидше відновити пошкоджені об'єкти та тримати систему збалансованою", - наголосили в "Укренерго".

У Путіна великі проблеми: Росія втратила чверть виробництва бензину на тлі атак по НПЗ , - Reuters

середа, 24 червень 2026, 18:22

Проблеми на російському паливному ринку продовжують накопичуватися. Нові дані свідчать про помітне падіння виробництва та скорочення експорту, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Джерела у галузі повідомили, що минулого тижня виробництв...

"Приховане" послання: Аналітики ISW розкрили справжній зміст заяв Путіна про мир

середа, 24 червень 2026, 17:30

Інститут вивчення війни у своєму новому звіті заявляє, що останні висловлювання російського керівництва щодо можливих переговорів з Україною фактично підтверджують незмінність воєнних цілей Кремля та вимогу повної капітуляції України, передають Патріот...