"Обростуть шерстю і смоктатимуть лапи": Хакери запустили на ТБ у Криму оповідання Леся Подерв'янського про плани Бога на РФ (відео)

Пропагандистське російське телебачення в тимчасово окупованому Криму вкотре зламали. Цього разу хакери запустили в ефірі саркастичне оповідання українського письменника Леся Подерв'янського "Операція VZV" - про те, що так звана "спецоперація" Кремля насправді придумана Сатаною, щоб за наказом Бога покарати росіян, передають Патріоти України.

Відповідним роликом 25 листопада поділилася пресслужба Управління стратегічних комунікацій Апарату головнокомандувача ЗСУ. Як видно на відео, Подерв'янський "віщав" на різних телеканалах кремлівської пропаганди, зокремана "Первом" та "Россия 1".

"Хакери запустили оповідання Леся Подерв'янського на кримському ТБ про плани Бога на Росію. У них світло є, нехай просвітлюються", – пожартували автори посту.

Пропонуємо повний текстовий варіант оповідання українського письменника:

"Операція Vel'ZеVul.

Вранці, о 9:00 за київським часом, Бог викликав до себе Сатану. Той припхався похапцем, темні кола і набряки під очима свідчили про безсонну ніч, на умовно білій сорочці застигли рожеві сліди портвейну і плями від португальських сардин в олії.

– Ти запізнився на пів хвилини, і від тебе смердить, – сказав Бог невдоволено, – та ще й без краватки, це неповага.

– Прости, Господи, – пробелькотів нечистий, – стільки клятих справ, не сплю ночами.

– Працюєш вночі? – сказав Бог. – Хочеш бути схожим на Сталіна?

– Це мій найкращий учень, – сказав Сатана, скромно опустивши очі долу, і пропалив поглядом дірку в паркеті.

– Від тебе сама тільки шкода, ніякої користі, – пробурчав Бог. Він простягнув палець, і з дірки, що смерділа столярною майстернею, виросла червона тропічна квітка. Здоровезний бутон розкрився, спеціальнонавчена обізяна вилізла з квітки, пов’язала чорту краватку і плюнула на сорочку. Набряки під очима, плями й інші сліди нічного гультяйства зникли, Сатана посвіжішав і став схожий на Джеймса Бонда, загальне враження псували тільки червоні оченята.

– Віндзорський вузол, – сказав Бог задоволено. – Запам’ятай – безкінечний тільки я, але не моє терпіння.

– Це більше не повториться, Господи, – запопадливо сказав Сатана, – я сумлінно виконую Ваші накази.

– Я відділив світло від темряви, небо від землі, правду від брехні і добро від зла зовсім не для того, щоб якісь покидьки зараз все перемішали, – сказав Бог. – Ці так звані "русскіє" перейшли межу, вони порушили мої закони. Я міг би спопелити їх одним подихом, як вже робив багато разів. Але зараз мені цього замало. Я хочу, щоб вони страждали довго, і вони мають влаштувати це собі власноруч, без мого втручання. Але ти маєш їм в цьому посприяти.

– Я розробив "спецоперацію Vel'ZеVul" і помітив їх своїми знаками, – сказав Сатана, трохи ніяковіючи.

– В скромності тобі не відмовиш, – сказав Бог. – Заради мене, тільки не вдавай із себе скромнягу, однієї дірки в моєму паркеті цілком достатньо.

– Я поставив на їх чолі конченого м*дака, він не зробить жодної помилки.

– Так, як минулого разу з Горбачовим? – спитав Бог.

– Ще краще, – сказав нечистий, – Горбачов почав з того, що позбавив їх горілки, а цей почав з цукру, туалетного паперу і жіночих прокладок. Вони обростуть шерстю і будуть сосати лапи.

– Я єсть любов, – сказав Бог".

Що буде після перемоги України в війні: Каспаров описав два сценарії майбутнього РФ

понеділок, 6 лютий 2023, 16:58

З початку війни суспільні настрої населення Росії та її владних кіл змінилися. Тільки від дій влади залежить, чи призведуть зміни до розпаду країни, чи створення нової держави. Про це повідомив російський опозиційний політик Гаррі Каспаров, передають П...

Дуже важливий крок! Рада скасувала сплату ПДВ та мита при ввезенні дронів, тепловізорів та рацій

понеділок, 6 лютий 2023, 15:59

Верховна Рада звільнила від сплати мита та податку на додану вартість ввезення дронів, тепловізорів та рацій в країну, передають Патріоти України. "Рада схвалила наші законопроекти №8360/8361-д щодо звільнення від ПДВ та мита ввезення коптерів, теплові...