Сьогодні рашисти атакували Київ ракетами. Ворожий снаряд поцілив у багатоквартирний будинок, де жила жінка з Сєвєродонецька. Жінку з трьома котами та собакою, яка сиділа на подвір'ї, помітила журналістка 1+1 Наталія Нагорна, вона зняла з нею відео та розмістила його на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
Мешканка Сєвєродонецька переїхала до Києва. Вона не залишила своїх тварин у небезпеці. Трьох котів та собаку жінка взяла з собою. Після ранкового "прильоту" вона знов зібрала усіх тварин та евакуювалася з будинку, куди потрапили окупанти.
Журналістка побачила, що жінка плаче. Виявилося, сльози з очей сєвєродончанки текли не тільки через те, що вона злякалася. Жінка вже знає, що таке ворожі "прильоти". Переживати цей жах знову, особливо після переїзду та сподівань на мирне життя, дуже важко.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....